Bİr soru :

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FrontmaN

FrontmaN

Üye
    Konu Sahibi
Bİr soru :
Arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum.Daha önce bu soruyu Türk yazarlara da sormuşlardı sanırım.Bakalım sizler ne cevap vereceksiniz.

SORU: Önemli bir sanat müzesinde büyük bir yangın çıktı ve siz de bir itfaiyeci olarak yangına müdahele etmek için binaya girdiniz karşınızda küçük bir çocuk ve Mona Lisa adlı ünlü tablo var ; ancak birini kurtarma şansınız var çocuğu mu yoksa tabloyu mu kuratarırdınız ?ve bunu niçin yapardınız?

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Aug 18 2005, 02:43 PM
Arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum.Daha önce bu soruyu Türk yazarlara da sormuşlardı sanırım.Bakalım sizler ne cevap vereceksiniz.

SORU: Önemli bir sanat müzesinde büyük bir yangın çıktı ve siz de bir itfaiyeci olarak yangına müdahele etmek için binaya girdiniz karşınızda küçük bir çocuk ve Mona Lisa adlı ünlü tablo var ; ancak birini kurtarma şansınız var çocuğu mu yoksa tabloyu mu kuratarırdınız ?ve bunu niçin yapardınız?
[post=136731]Quoted post[/post]​
bu ne biçim soru tabiki çocuğu :eksi:

serdar06288

serdar06288

Üye
heraldeki çocuğu kurtarırım

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
Originally posted by Princess Of Hell+Aug 18 2005, 02:48 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Princess Of Hell &#064; Aug 18 2005, 02:48 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-endoplazmix_550@Aug 18 2005, 02:43 PM

SORU: Önemli bir sanat müzesinde büyük bir yangın çıktı ve siz de bir itfaiyeci olarak yangına müdahele etmek için binaya girdiniz karşınızda küçük bir çocuk ve Mona Lisa adlı ünlü tablo var ; ancak birini kurtarma şansınız var çocuğu mu yoksa  tabloyu mu kuratarırdınız ?ve bunu niçin yapardınız?
bu ne biçim soru tabiki çocuğu :eksi:
[post=136734]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
+9999..66699

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Nasıl birini kurtarma şansım var zaten zaten o pozisyonda çocuğu kucağıma tabloyuda diğer koltuk altıma alırım...

Asla cansız birşeyi bir canlıya tercih etmem...&#33;&#33;&#33;

Exalans

Exalans

Üye
çocuk tabloyu kuratarsın bende çocuğu sonra çocuk tabloyu bana hediye etsin :artı: :oke:
ayrıca mona lisanın sigortası vardır bebeyi kuratarırım ) beni kim kurtaracaksa :angry: (

a21a

a21a

Emekli Yönetici
sorunun altında birşeyler gizli gibi ama ;) tabiiki bu durumda çocuğu kurtarırdım...

undead1

Üye
insan hayatı bence çok daha değerli Monalisa pek bişi ifade etmiyor benim için kendine faydası yok .....

FrontmaN

FrontmaN

Üye
    Konu Sahibi
bu soruya bazı sanatçılar tabloyu kurtarırım çünkü tablo bi daha yapılamaz diye saçma cevapşlar vermiş te onun için sordum ?

Hem gelecekte o çocuğun da vinciden daha iyi ressam olmayacağını kim garanti edebilirki?

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Aug 18 2005, 02:43 PM

Ç-O-C-U-Ğ-U Tabiki&#39;&#33;&#33;

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Saçmalamış sanatçılar.: :off:

hasank

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Aug 18 2005, 06:59 PM
bu soruya bazı sanatçılar tabloyu kurtarırım çünkü tablo bi daha yapılamaz diye saçma cevapşlar vermiş te onun için sordum ?

Hem gelecekte o çocuğun da vinciden daha iyi ressam olmayacağını kim garanti edebilirki?
[post=136980]Quoted post[/post]​

belkide hitler gibi zıpır olur???

cocacola35

Üye
nıhahahah bilmem ben itfaiyeci olmıcam ki
:)

SANCAR

SANCAR

Üye
insan hayatı hiçbir şeyle ölçülemez...
BENCE ;)

Caine

Caine

Üye
o cevabı verenler sanatcı olamazlar ki zaten veya değillerdirde kendilerini öyle sanıyorlar :) sanatcı insanları seven ve topluma örnek,yol gösteren insanlar değiller mi? ben olsam cocugu kurtarırdım ve oradan cıkana kadar yolda ne alabilirsem kardır düşüncesiyle ne bulsam o buyuk ve kocaman itfayeci elbisesi içine zula ederdim heralde :P :tap:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt