Bir serinin başlangıcı! 2-1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Bir serinin başlangıcı! 2-1
Ligin 9. haftasında Kasımpaşa'yı da yenerek seriye bağlama niyetiyle maça çıkan Beşiktaş, rakibini 8. dakikada Nihat'ın füzesi ve 38. dakiada Bobo'nun golüyle 2-1 devirmeyi başardı. Kasımpaşa'nın tek golünü ise 89. dakikada Moritz penaltıdan kaydetti.

Maçın başından sonuna dek yönetim aleyhine tezahüratların hiç dinmediği maçta, Beşiktaş, 8. dakikada Nihat ve 38. dakikada Beşiktaş formasıyla 100. maçına çıkan Bobo'nun golüyle karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı. Kasımpaşa'nın tek golü ise 89. dakikada penaltıdan Moritz'le geldi. Karşılaşmanın 83. dakikasında Ernst ikinci sarıdan, 89. dakikada Matteo Ferrari ise ceza sahası içinde rakibine yaptığı müdehale sonrasında direk gördüğü kırmızı kartla ve maç öncesinde sarı kart sınırında bulunan Sivok da sarı kart görerek 10. hafta oynanacak zorlu Eskişehirspor deplasmanı öncesinde cezalı duruma düştü.

'Davut

'Davut

Üye
Futbol kalitesini bilmiyorum ama beşiktaş kendine gelmeye başladı

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Maçın tamamını izledim..Beşiktaşlı oyuncular şahsi kanaatim , şampiyonluğa inanmıyorlar , kafalarında böyle bir olgu yok.!.Ligin dibine demir atmış bir rakibe karşı , bu denli mücadele ediliyorsa bundan sonrası için asla umutlu şeyler söyleyemeyiz..İkinci yarı baktığımızda , Topla oynamada , % 58 e , % 32 Kasımpaşa üstünlüğü vardı..Düşünün..!

Biraz becerekli olabilseler , rahatlıkla puan alabilirlerdi..Ernst , ve Ferrari nin kırmızı kart görmesi , haftaya karşılaşacakları Eskişehirspor deplasmanında onları büyük zorluklar yaşatacak bu tartışılmaz bir gerçek...Beşiktaşın elle tutulur iki oyuncusu haftaya yok..Biri defansın bel kemiği , biri orta sahanın dinamosu...Büyük olasıkla , haftaya da puan kaybedecektir Beşiktaş..

Futbol sonuç oyunu olduğu için , Tebrikler Beşiktaş...

'Davut

'Davut

Üye
O zaman beşiktaş diğer sezonlar gibi anca netice alıyor futbol yine yok....

lovestar

lovestar

Üye
beni sevindiren nihatın dönmesi oldu.çok istekli,hırslı bir görünüm çizdi bugün.tabatanın asisti ve bobonun tamamlaması da güzeldi.serdar ve ugurun kaçırdığı mutlak goller yüzünden farka gidecek bir macta sıkıntıya düştük.haftaya 3 değerli oyuncumuzdan yoksun sahaya cıkacak olmamızsa cabası...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
beni sevindiren nihatın dönmesi oldu.çok istekli,hırslı bir görünüm çizdi bugün.tabatanın asisti ve bobonun tamamlaması da güzeldi.serdar ve ugurun kaçırdığı mutlak goller yüzünden farka gidecek bir macta sıkıntıya düştük.haftaya 3 değerli oyuncumuzdan yoksun sahaya cıkacak olmamızsa cabası...

Nihatın geri dönmesi konusunda sana çok katılıyorum. Bu sadece bir Beşiktaş için değil, Türk futbolu içinde çok önemli. Sonuçta bizi Avrupa'da temsil etmiş bir oyuncu ve bir çok takımın gözü Nihat'ta olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...