Bir Rica Hagi ve Hakan Şükür'ü oylayalım ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi

Adresine girerek hagi veya H.Şükürü oylayalım

Tüm zamanların en iyi futbolcusu anketine :)

ouSahin

ouSahin

Üye
Bir Türk oyuncunun orda olması çok güzel birşey :) o yüzden Hakan Şükür'e oy verdim ama çok degerli isimler var:)

kurt bey

kurt bey

Üye
Krala verdim oyumu ama hagide Türklerin oyunu verdiği hizmetlerle hak ediyo aslında :)

_Cihad_

Üye
hakan babaya verelım:oke: hem baksanıza 2 ıncı olmuş!!!

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Oyum KraL'a.. Türk FutboLuna Verdiği Hizmet TartışıLmaz.. Hakan Şükür Gerçek KraL.. HeLLboy Kardeş.. İyi Düşünmüşsün.. TeşekkürLer.. ;)

--------------- Ekleme ---------------

YaLnız Konuyu Keşke Konu Dışı Gibi GeneL Bir BöLüme Açsaydın.. Sadece GaLatasarayLıLar DeğiL Herkes Oy Verirdi..

KAFKAS KARTALI

Üye
oyumu hakan şükür e verdim.:oke:
ama hagi de keşke 3.ncü olsa.:(

arslansem

arslansem

Üye
Teşekkürler:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt