Bir modemin arayüzünden modemin şifresini daha rahat kırmak için nasıl ayarları yapmalıyız?


Emre61q

Üye
    Konu Sahibi
Bir modemin arayüzünden modemin şifresini daha rahat kırmak için nasıl ayarları yapmalıyız?
 
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Modem arayüz şifresini bil yeter. Ayarlarda değişiklik yapmanı önermiyorum. En fazla tarayıcıdan şifre ve kullanıcı adını kayıt edersin
 

Emre61q

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Onun İçin Ağa Bağlı Olman Gerek :)
 
arslan3332

arslan3332

Üye
Çok çelişkili bir soru olmuş modem arayüzüne girebiliyorsan neden şifresini kırmak istiyorsun?:hmmm
Başkasının internetine izinsiz bağlanmak suçtur.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt