Bir Kadının Aşkı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bir Kadının Aşkı
Karimi 1998'in sonbaharinda kaybettim...
Yedi senelik evliligimizin iki senesini kanser
tedavisi
icin hastanelerde gecirmistik. Karim, her evlilik
yildonumumuzde
ikimizin fotografini cerceveler, "Bunlar bizim
hayatimizin
golgeleri"
derdi..
Oldugunde, yedi tane resmimiz vardi.
97'in bir gecesinde onu aldattim. Oysa ona surekli onu
ne
kadar
çok sevdigimi ve sonsuza kadar sadik kalacagimi
soylerdim.
Olmeden iki hafta once yine ayni seyi tekrarladim.
Tuhaf bir gulumsemeyle bakti bana ve sadece:
"Biliyorum" dedi.
Izmir'e kar yagdigi gun, yani bir ay once, evdeydim.
Fotograflarimiza bakiyordum yine... Her cercevenin
altinda
bir
harf
oldugunu ilk kez o gun fark ettim.
A.
R.
K.
A.
S.
I.
N.

Gerisi icin yillari yetmemisti. Ama sanirim "Arkasina
bak"
yazmaya filan niyetlenmisti. Hemen cercevelerin
arkasina
baktim.
Hicbir sey yoktu. Sonra birsey durttu beni, hepsini
teker
teker
soktum.
Inanabiliyormusunuz, her birinin arkasindan bir mektup
cikti!
Gecirdigimiz her sene icin sevgi dolu sozler yazmisti.
1997'deki resmimizin icinden cikan zarf ise
simsiyahti.
Ve icinden su sozler cikti:
"14 Mart 1997/Gozlerin bana baska birine dokunmus gibi
bakti/
Soylemene gerek yok,biliyorum..."
2002'deyiz. Onu kaybedeli 4,aldatali 5 yil oluyor.
Icim aciyor simdi. Cunku kadinlar biliyor,
hissediyor...
Sadece paylasmak istedim.
Seni seviyorum diyenin sevgisinden suphe et,
cunku; ask sessiz,sevgi dilsizdir...

:'( :'(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:'(

Quattro

Quattro

Üye
Bu ne van yapma abicim ağlıcam şimdi ya..... :'(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:'(:'(:'(:'(:'(:'(

Maalesef....

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
van gardaş durumuna çok üzüldüm :'(

peki şu durumda olsanız ne yapardınız;

bir kızı uğruna ölürcesine seviyorsunuz, bir müddet sonra kıza açılıyorsunuz ve çıkmaya başlıyorsunuz. Çıkmanızın birinci haftasında kız size beyninde tümör olduğunu, haziranın sonunda ameliyat olacağını ve yaşama şansının yüzde on olduğunu bana kimsenin bağlı kalmanı istemediğim için ayrılalım diyor. siz seninle sonuna kadar varım diyorsunuz ama nafile kız sizle konuşmuyo. siz kız için bir ton ağlıyorsunuz, eve gitmeyip sokaklarda içki içerek dolaşıyorsunuz. kızla son bir kez konuşmak için yanına gidiyorsunuz ve size tekrar beni unut diyor. ama diğer arkadaşlarıyla arası gayet iyi yani onları kendinden soğutmaya çalışmıyor, arkadaşlarıda kızın beyninde tümör olduğunu biliyorlar ve en çok kıza değilde size acıyorlar. Kızın yakın bir arkadaşı müddet sonra geliyor ve onun sizin önceden dövdüğünüz çocukla iki haftadır çıktığını söylüyor siz bunun üstüne çocuğun yanına gidip kıza iyi bakmamasını ve üzmemesini sölüyorsunuz, çocuk size istediğimi yaparım falan diyor ve siz çocuğu tekrar dövüyorsunuz sonra karakol falan derken çocuk size nezarette niye kızı üzme dedin diye soruyor sizde kızın beyninde tümör olduğunu haziranda ameliyat olacağını söylüyorsunuz çocuk haberim yoktu diyor ve siz şüphelenip çocuktan kızın ağzını yoklamasını istiyorsunuz, çocuk iki ün sonra yanınıza geliyor ve kızın sizin için söledikleri aynen şöyle;
evet okulun bi dayısı vardı(her okulda vardır mutlaka ama siz kendinizi öyle görmüyorsunuz), arkadaşlarla iddaya girdik ve onu kendime aşık edip çıktım sonra iddayı kazandığım ve arılmak için böyle bir yalan sölediğini, ve sizin bu oyuna düştüğünüz için çok salak biriymiş diyor. siz bu sözleri duyduktan sonra ölü gibi ortalıkta geziyorsunuz.

ewet arkadaşlar böyle bir oyuna maruz kalsanız ne yapardınız :vur: yorumlarınızı bekliyorum

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ya bu benim durum değil dostum.. Yaş 17 yaw benim... :D

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
öyle söylesene yaws sende alemsin ha :) ama benim yazdığım yaş 17 olmasına rağmen benim başıma gelen birşey :(

alpole

Üye
:'(
ama senin hikayen deilmiş ;)

hyucek

hyucek

Üye
Originally posted by BeRdOşH@May 15 2005, 03:08 AM
öyle söylesene yaws sende alemsin ha :) ama benim yazdığım yaş 17 olmasına rağmen benim başıma gelen birşey :(
[post=55184]Quoted post[/post]​

gardaş bi kız için hiç bişey yapmaya değmez. şu ana kadar tanıdığım sadece 3-4 tane sağlam kız var. olardan da Allah razı olsun. onlar olmasa butun kızlara çıkarcı gozuyle bakmaya başlayacaktım. Allah yardımcın olsun. boyle insanlardan nefret ediyorum. :off: off sinirlerimi bozuyolar. Allah hepsini hayırla ıslah etsin...

_KyRa_

_KyRa_

Üye
dostum doğru söledin bende birkaç kız tanıom 2 tanesi benle aynı yaşta 2 tanesi 24 ve 26 yaşında onlar istese herşeyi yaparım çünkü çok akıllı ii ve güzeller onları tanısan sende seversin zaten birini tanıoruz hepimiz o kendini bilir ama bana aynı zamanda hayatı paylaşcak bi sevgili lassım
saygılar

massut

massut

Üye
Originally posted by BeRdOşH@May 15 2005, 02:33 AM
van gardaş durumuna çok üzüldüm :'(

peki şu durumda olsanız ne yapardınız;

bir kızı uğruna ölürcesine seviyorsunuz, bir müddet sonra kıza açılıyorsunuz ve çıkmaya başlıyorsunuz. Çıkmanızın birinci haftasında kız size beyninde tümör olduğunu, haziranın sonunda ameliyat olacağını ve yaşama şansının yüzde on olduğunu bana kimsenin bağlı kalmanı istemediğim için ayrılalım diyor. siz seninle sonuna kadar varım diyorsunuz ama nafile kız sizle konuşmuyo. siz kız için bir ton ağlıyorsunuz, eve gitmeyip sokaklarda içki içerek dolaşıyorsunuz. kızla son bir kez konuşmak için yanına gidiyorsunuz ve size tekrar beni unut diyor. ama diğer arkadaşlarıyla arası gayet iyi yani onları kendinden soğutmaya çalışmıyor, arkadaşlarıda kızın beyninde tümör olduğunu biliyorlar ve en çok kıza değilde size acıyorlar. Kızın yakın bir arkadaşı müddet sonra geliyor ve onun sizin önceden dövdüğünüz çocukla iki haftadır çıktığını söylüyor siz bunun üstüne çocuğun yanına gidip kıza iyi bakmamasını ve üzmemesini sölüyorsunuz, çocuk size istediğimi yaparım falan diyor ve siz çocuğu tekrar dövüyorsunuz sonra karakol falan derken çocuk size nezarette niye kızı üzme dedin diye soruyor sizde kızın beyninde tümör olduğunu haziranda ameliyat olacağını söylüyorsunuz çocuk haberim yoktu diyor ve siz şüphelenip çocuktan kızın ağzını yoklamasını istiyorsunuz, çocuk iki ün sonra yanınıza geliyor ve kızın sizin için söledikleri aynen şöyle;
evet okulun bi dayısı vardı(her okulda vardır mutlaka ama siz kendinizi öyle görmüyorsunuz), arkadaşlarla iddaya girdik ve onu kendime aşık edip çıktım sonra iddayı kazandığım ve arılmak için böyle bir yalan sölediğini, ve sizin bu oyuna düştüğünüz için çok salak biriymiş diyor. siz bu sözleri duyduktan sonra ölü gibi ortalıkta geziyorsunuz.

ewet arkadaşlar böyle bir oyuna maruz kalsanız ne yapardınız :vur: yorumlarınızı bekliyorum
[post=55155]Quoted post[/post]​
Ruhsuzmuş. :off:

hidayet

hidayet

Üye
iki olaydada heralde yüzümde bu ifadeler yer alırdı :'( üüü :'( üüü :'(

dreamgirls

dreamgirls

Üye
ναη_нσιנ∂σηк;54695' Alıntı:
"14 Mart 1997/Gozlerin bana baska birine dokunmus gibi bakti/ Soylemene gerek yok,biliyorum..."(

offf burda içim titredi, çok acıklı... :(:(:( paylaşımın için sağol...

SelmanTE

SelmanTE

Üye
neredeyse 2,5 yıllık bir konu ama
hatırlattığın için tşk ederiz :agla:agla:agla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...