bir kaç zıpır fıkra...

Sponsorlu Bağlantılar

Apollon

Apollon

Üye
    Konu Sahibi
bir kaç zıpır fıkra...
Bir gun cok zengin bir adam evinde parti veriyormush. Parti epey monoton giderken biraz canlandirmak istemish. Evin havuzuna tutmus bir akvaryum dolusu pirana atmis. Ve heyecanla izleyen kalabaliga donmus
- "Beyler bayanlar su gordugunuz havuzu gecene 1.000.000$ vercem" demis. Kimse de tik yok
- "Fiyati 2.000.000 $ yaptim" demish. Insanlar yavas yavas havuza bakmislar ama kimse cesaret edememish.
- "Bir de su yanimda gordugunuz efsane sarisin hanimi." Insanlar artik havuza egilmisler piranalari kolluyorlar fakat halen cesaret eden yok.
- "Bir de su oteki yanimdaki esmer guzelini." Artik herkes ayagini sokuyor cekiyor elini sokuyor cekiyor ama korkularini yenemiyorlar. Zengin adam sIkIlmIsh ve:
- "Ulan sizin girceginiz yok alin bir de su ibneyi veriyorum." der demez bir adam sapada supada atlamish havuza her tarafi kanlar icince havuzu gecmis ve hizla cikip bagirmaya baslamish.
- "Bana ipneyi verin bana ipneyi verin!!!" Zengin adam:
- "Ulan ne utanmaz adamsin o kadar sey verdik sen ipneye fit oldun." Adam:
- "Hayir o ipneyi degil beni havuza iten ipneyi!!!"

Apollon

Apollon

Üye
    Konu Sahibi
Temel uzun zamandir gormedigi arkadasi Cemal'le Istanbul'da karsilasinca :
- Usak nasilsun pakayum?
- Iyiyum.
- Cocuklarin nasildur?
- Onlar da iyidur.
- Peki karin nasildur? Temel boyle sorunca Cemal'in birden yuzu degisir. Temel arkadasinin karisinin gecen yil oldugunu hatirlayip hemen soyle der:
- Yani hala ayni mezarda mi yatiyii?

Apollon

Apollon

Üye
    Konu Sahibi
Temel, Idrisle birlikte ucakla Istanbul'a gidiyormus. Bir sarsinti olmus. Herkeste bir telas. Pilot konusmus:
- Bir motorda ariza var. Ama meraklanmayin, uc motorla da inebiliriz. 15 dakika sonra bir anons daha :
- Bir motor daha istop etti ama telaslanmayin, iki motorla da ineriz. 10 dakika sonra pilot ucuncu motorun da bozuldugunu ama tek motorla da gidebileceklerini soylemis. Temel dayanamayip:
- Ula Idris, ister misun simdi tortuncu motor da pozulsun da hepten havata kalalum

Apollon

Apollon

Üye
    Konu Sahibi
Bir gün Amerikalı bir bilim adamı mavi maymunları incelemek üzere Türkiye'ye gelir. Mavi maymunların da en sık olduğu bölge Temel'in köyünün olduğu bölgedir. Bilim adamı köye gelir ve köy kahvesinden birine köyün en iyi nişancısının kim olduğunu sorar. Adamın biri bu köyün en iyi nişancısının Temel olduğunu söyler. Bunun üzerine bilim adamı Temeli çağırtır. Temel gelir bilim adamı bir bakar Temel'in bir tane eski tüfeği bir tanede uyuz köpeğinden başka bir şeyi yoktur. Kendi kendine en iyi nişancı buymuş neyapalım der. Bilim adamıyla Temel ormana giderler. Temel bilim adamına:
"Bak şimdi ben ağaca çıkacağım ve sallayacağım, maymun düşerse sen bir şey yapma köpek onu becererek bayıltır." Bilim adamı merakla sorar:
"Peki tüfek ne işe yarayacak." Temel:
"Ağaçtan maymun yerine ben düşersem o silahla köpeği vuracaksın!

Apollon

Apollon

Üye
    Konu Sahibi
Temelin karisi bi filmde 69 pozisyonunu gorur ve denemek ister. Gece temele sorar 69 yapalim mi die Temel de bilmiodur kadin annatir ve pozisyon alirlar daha soora fadime osurur temel ses chikarmaz fadime bi daha osurur temel gene susar ya sabir der ichinden fadime gene osurunca temel dayanamaz:
- Ula der buna 66 kez daha dayanamam daaaa

Apollon

Apollon

Üye
    Konu Sahibi
Polis, Köprü çıkışında çevirdiği aracın şöförünü tebrik etmiş:
"Kemer taktığınız için 5 milyon lira ile ödüllendirildiniz!." Adamcağız duruma anlam vermeye çalışırken polis sormuş :
"Bu parayla ne yapacaksınız?." Şöför gevrek gevrek gülmüş
"Artık bir ehliyet alırım abi!" Yan koltukda oturan kadın atılmış:
"dinleme bu herifi memur bey içince hep böyle saçmalar!" Arka koltukta kestiren yolcu
"çalıntı arabayla fazla uzağa gitmeden yakalanırız, demedim mi ben size?" Ve bagajdan bir ses
"bulgaristan sınırına mı geldik?."

Apollon

Apollon

Üye
    Konu Sahibi
Adam, korkunc bir kazada kulaklarinin ikisini birden kaybetmistir. Bu alisilmadik durum onu oldukca hassas ve alingan bir kisi yapmistir. Kaza sonucu sigorta sirketinden aldigi rekor tazminat, acisini oldukca hafifletmis ve ona her zaman hayalini kurdugu isini kurma olanagi vermistir. Gider ve gelisen, kucuk bir bilgisayar sirketini satin alir. Ancak hic yoneticilik deneyimi olmadigini gorur ve birilerini ise almaya karar verir. Uc tane aday secer ve her biriyle tek tek gorusur. Ilk aday oldukca iyidir ve adam onu sevmeye baslar. Derken adaya sorar,
"Bende alisilmadik birsey goruyormusun " Adam yanitlar,
"Eger onu kastediyorsaniz, kulaklariniz yok. " Adam uzulmustur, derhal adayi odadan kovar. Ikinci aday, birinciden de iyidir. Konusmanin devaminda adam ayni soruyu ona da sorar,
"Bende alisilmadik bir durum goruyormusun " Aday,
"Evet" der, "Kulaklariniz yok! ". Adam uzgun ve kizgin, onu da disari atar. Derken sira ucuncu adaya gelir. Ucuncu, tumunden de iyidir. Tum sorulara mukemmel yanitlar verir. Adam heyecanla sorar,
"Bende, alisilmadik bir durum goruyormusun " aday,
"Evet, kontakt lens kullaniyorsunuz." der. Adam iyice heyecanlanmistir,
"Cok iyi! bu senin zeki biri oldugunu gosterir, nasil anladin ".
"Basit " der aday, "Kulaklarin yoksa gozluk takamazsin!"

Apollon

Apollon

Üye
    Konu Sahibi
Supermarkete bir eleman aranmaktadir. Elemanin super tezgahtarlik bilgisine sahip olmasi on kosullardan biridir. Bunun icin her gelen adaya bir de uygulama yaptirilarak performansina bakilmaktadir. Bir gun iceri bir aday daha girer ve ise talip oldugunu soyler. Bunun uzerine oradaki deneyimli tezgahtarlardan biri gelerek sinamak icin,
"Evlat simdi beni iyi izle" der. Ilk gelen musteri
"Bir paket cim tohumu istiyorum"der. Bunun uzerine tezgahtar yesil, sari, uzun, kisa, cabuk buyuyen, kalin,ince bir suru cesit cim tohumunu ballandira ballandir anlatir ve adam sonunda
"Bana yesil ve ince olanindan bir paket lutfen"der ve tam parayi odeyip cikacak bizim kurt tezgahtar,
"Beyefendi bir dakika. Size bir de cim bicme makinesi verelim" diyerek soze girer ve onlarca cesit cim bicme makinesini avantajlarini, odeme kolayliklarini,bir daha boyle bir firsat bulamayacagin adama gene ballandira ballandira anlatir ve sonunda adam cim bicme makinesini de alarak magazadan ayrilir. Bizim kurt
"Hadi evlat bi de seni gorelim"der ve evlat tezgaha gecer. Yeni gelen bay musteri bizim adaydan orkid ister. Bunun uzerine eleman bayagi atesli bir sekilde orkid cesitlerini, renkleri kalinliklarini vs. vs. bizim kurt tezgahtardan hicte assagi kalmayacak bicimde anlatir. Musteri en sonunda bilmemne renkte orkidden bir duzine kadar alir. Parayi odeyip cikacakken bizim aday,
"Beyefendi size bir de cim bicme makinesi satalim" der. Adam,
"Hoppalaaa, niye ki?" diye sorunca bizimki,
"Beyefendi hafta sonu bi iş yapamiyacaksiniz, bari cimleri bicin!"

Üst Alt