Bir Kaç Fıkra...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

Konu Sahibi
Bir Kaç Fıkra...
Üç adam cennetin kapısında sorgu meleğinin karşısında duruyormuş
(doğal olarak yeni ölmüş adamlar bunlar).

İlk adama nasıl öldüğünü sormuş melek. Adam anlatmış:
"Uzun süredir karımın beni aldattığından şüpheleniyordum. İş seyahatine gitme bahanesiyle evden çıktım ve 2 saat sonra haber vermeden döndüm. Karım çıplaktı ve banyodan yeni çıktığını söyledi ama ben ona inanmadım çünkü saçları kuruydu. Hırsla evi aramaya başladım, kimse yoktu, fakat yatak odasının penceresinde iki el gördüm. Yarı çıplak ter içinde bir adamdı bu.. Ellerine vurarak onu aşağı düşürdüm ama çok şanslıymış, çiçek tarhının üzerine düştü ve ölmedi.Ben de buzdolabını üzerine attım.Adam öldü ama bende kalp krizi geçirdim."
Sıra ikinci adamdaymış:
Şortumu giymiş evimde günlük sporumu yapıyordum. Koşu bandını fazla hızlandırmış olmalıyım, birden şerit koptu ve beni üzerinden fırlattı,pencereden dışarı uçtum. Neyse ki alt katın penceresine tutunabildim.Ama manyağın biri beni ellerime vurarak aşağı düşürdü.

Neyse ki çiçeklerin üzerine düşüp kurtuldum ama sapık herif bu sefer de üzerime buzdolabını attı ve burdayım işte..."

sıra üçüncü adamdaymış:
"Ben buzdolabının içinde çıplak bir şekilde bekliyordum, kendimi burada buldum."
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adamın bi tanesi sapık ötesi bi şeymiş
egillen birini görmesin hemen yapışırmış
bu böle bi kaç defa devam etmiş
en sonunda melekler bunu yukarıya çekmişler
yaptıgının ne kadar ahlaksızca oldugunu anlatmışlar ve eger bi defa daha yaparsan seni cehenneme atacagız demişler

adam tövbe etmiş

aradan bi beş sene geçmiş
bir halk otobüsünde giderken egilen birini görmüş ve malum

o an PUF yok olmuş
bu adamın bi tanede
oglu varmış aynı huy bundada var tabi
bir iki derken
bunuda melekler yukarı çekmiş ve babasına yapılan uyarı bunada yapılmış
haliyle korkuyla buda tövbe etmiş

yine aradan bi beş sene geçmiş
buda yolda egilen birini görmüş
malum PUF yok olmuş

bu genç kendine geldiginde etrafına bakmış ve cok sasırmış
ortalık buz gibi tirtir titriyor

bakmış bi zebani geliyor hemen sormuş
ya burası cehennem deilmi , demiş
zebani: evet cehennem
genç: peki neden soguk burası cehennemde ateş yokmuydu
zebani : ( sinirli bi biçim de ) BABAN Bİ RAHAT BIRAKMIYOR Kİ ATEŞİN ALTINA EGİLİP Bİ İKİ ODUN ATALIM.....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 kişiyi öldürmekten ömür boyu hapis mahkumu olan adam hapisten kaçar. Kaçarken önüne çıkan bir eve girer ve yataklarında uyumakta olan bir çifti esir alır. Adamı bir sandalyeye, kadını da yatağa bağlar. Bir an etrafına bakınıp kadının üstüne atlar ve boynunu öpmeye başlar. Aradan bir dakika bile geçmez, mahkum yeniden ayağa fırlar ve odayı terkeder. Bunun üzerine adam karısıyla konuşmaya başlar;
- "Sevgilim, bu adam yıllardır kadın görmemiş. Boynunu nasıl öptüğünü gördüm. Sanırım geri gelince seninle birlikte olmak isteyecektir. Aman ne derse yap, onu sinirlendirme, sadece memnun olmasını sağla'ki burdan sağ çıkabilelim. Unutma hayatımız buna bağlı. Dayanıklı ol ve unutma, seni seviyorum!".
Kadın bu sözler üzerine gülümser ve sakince konuşur;
- "Haklısın sevgilim bu adam yıllardır kadın görmemiş ama o sırada benim boynumu öpmüyor, kulağıma senin çok yakışıklı olduğunu, seni çok beğendiğini söylüyordu. Hemen ardından'da bana vazelinin banyoda olup olmadığını sordu. Dayanıklı ol ve unutma, bende seni seviyorum!"...

slayer

Üye
sonuncuda koptum...

tofy

Üye
çok güzel koptum bende özellikle sonuncusu çok bomba

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
puhahha vazelin faciası

hidayet

hidayet

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

..::Riddick::..

Üye
Amerika'da zencinin biri pasaportunu kaybetmis. tam da turkiye'ye tatile gidecegi gun. aksilik bu ya...
uçagi kaciracak, kara kara düsünürken yolda bir pasaport bulmasin mi ?!..
hemen almis yerden, bir bakmis ki leanardo di caprio'nun pasaportu.. "ne olursa olsun" demis ve sansini denemeye karar vermis.
çikarmis leonardo'nun fotografini, kendi fotografini yapistirmis.. uçmus türkiye'ye.
atatürk hava limaninda görevli gümrük memurunun karsisina geçmis.. kim olabilir memur.. tabi ki temel... :-)
almis pasaportu eline temel adamin ismine bakmis
''leonardo di caprio", fotografa bakmis, bir zenci.
adama bakmis ayni zenci... bir kaç saskin bakistan sonra
temel obur masaya seslenmis,
ula cemal, bu titanik batmis miydi, yanmis miydi?"

slayer

Üye
Bu da güzel...

Üye
Temel'in babası vefat eder... Cenazeye gelen bir aile dostu Temel'e sorar: Nasıl oldu? Cevap: 30.kattan aşağıya düştü... Adam: Vah vah desene çok feci ölmüş... Temel: Yok yok öyle ölmedi... tam yere düşecekken manavın tentesine çarpıp tekrar yükseldi... Adam: Vah Vaah! Daha şiddetli çakıldı o zaman. Temel: Yok! Karşıdaki kasabın tenteden zıpladı bu sefer karşı binanın çatısına... Adam: Demek çatıya çarpıp öldü. Temel: Yok ya! Çatıdan yuvarlanıp elektrik tellerine gitti... Adam: Deme ya! Çarpıldı o zaman... Temel: Yok canım teller yaylandı babamı 200 metre yukarı fırlattı. Adam: 200 metreden yere çakıldı öyle mi? Yazık... Temel: Yok ya yine en baştaki bakkalın tenteye... Adam: Orda mı öldü? Temel: Yooo... Ordanda yine kasaba... En sonunda bunalan adam Temel'e bağırarak sordu: Ulan nasıl öldü bu adam? Temel: "Baktık durmuyo... Vurduk!"

Caine

Caine

Üye
şu vazelin faciası cidden güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt