bir hafta içinde acil yardım arkadaşlar lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smh_gtr

Üye
    Konu Sahibi
bir hafta içinde acil yardım arkadaşlar lütfen
ben ıkı hafta önce nokia c7-00 aldım telefonu bu gün otururken cebimden plastik bir zemine düşürdüm ve telefon dondu kapatamadım bataryasını çıkarttım açtım açılırken nokia yazısında dondu sabahtan beri herşeyi denedim hafıza kartı sım kart hepsını cıkarttım, bataryayı cıkartıp yarım saat bekledım ama aynı bi değişilik yok bilgisayara da baglayamıyorum bir hafta ıcınde cozmem lazım servıse gonderırsem bı ayı bulacak gelmesı ve ben de gemıye cıkacagım ıcın acelem var bıraz acıl yardımlarınızı beklıyorum

Uruloki

Uruloki

Üye
bence zemine sert çarptı ve içinde bir donanım bozuldu ve cihaz açılırken kontrolden geçemiyor ve bununyapıyor bence biran önce servise ver ve ekle acele diye ama anakart filan değişir o da dedğin gibi 1 ayı bulur

smh_gtr

Üye
    Konu Sahibi
carptıgı zemin plastik ve neredeyse 30 cm yukardan dustu servıse versem zor durumda kalcam baska bi tavsiyeniz varmı tanıdık telefonculara gostersem bu sefer de acınca garantısı gıdecek

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
servis yolu gozktu galiba :ağlarım:

RizeOnline

Üye
Dostum dead flash atarak düzelebilir cihazın ama bir telefoncuya sadece yazılım attırmayı denetebilirsin cihaza mekaniksel müdahele etmedikleri için cihazın garanti dışı kalmaz.

SilentOne

SilentOne

Üye
kesin serwislk o xD

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
yani ama kllanici hatasi para alrilar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...