Bir Gdişin Öyküsü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
BİR GİDİŞİN ÖYKÜSÜ
Git.Yüzüme öyle bakma ,git. Hiç durma, bir gidenin bir daha asla giremeyeceği kapı orda,git....
Hiçbirşey acıklamak zorunda değilsin.Giderken söyleyecek şey bulamaz insanlar. Sen bahanelerin arkasına sıgınanlardan olma, git....

(oysa daha doyamadım sana ... Kokunu yeterince çekemedim içime...Yapacağımız ne cok sey vardı.neler planlamıştık..Şimdi ne yapacağım ben ? Nasıl duracağım ayakta ?..."Kal " desem kalır mısın yar ?
Nasıl istiyorum yalan bile olsa "Bu gidiş sadece zorunluluktan , bekle beni döneceğim "demeni....)

Her aşk biter, sen de git. Hem zaten bitecegi daha baştan belli bi aşktı bizimkisi. Sen gitmesen, belli ki bi gün ben gidecektim. Herkes kendi tercihini yaşar ve sen tercihini yaptın....
Rahat ol, git..Aklın kalmasın burda.Dramatik vedaların kahramanları olmayalım,git....

(Benim aklım sende kalacak.Sadece aklım degil, yüreğimde....
Bitmezdi bizim aşkımız.Asla terk etmezdim seni..Benliğimi, varlıgımı, hayatımı adamıştım ben bu aşka.Beni tercih etmeni isterdim, benimle yaşamanı isterdim... Şimdi neyi kimi seçtiğinin ne önemi var artık? Ağlayacağım ardından kahretsin... ağlayacağım....)

İstersen dost olabiliriz, haberleşiriz. Mutlu olmanı isterim. Sen mutluluğu hak eden bi insansın. Elbette bende mutlu olacagım merak etme, git.
hayatımıza başkaları girecek ve biz belki de birlikte yaşadıklarımızı birsüre sonra hatırlamayacagız bile, git. Hangi yara kabuk baglamamış ki bugune kadaar ? Hangi ateş sönmemiş ki ?Yapman gerekeni yap, git.

(sensiz mutlu olabilir miyim ben yar? Unutabilir miyim bu kadar kolay? Yaşadığımız onca şeyi silebilir miyim ? Mümkün değil. Seni içimden çıkartıp atmam mümkün değil. Biliyorum hiçbir ilac iyileştirmeyecek senin actığın yarayı ...Senin yaktığın sevda ateşi hiçbirzaman sönmeyecek...
Senin mutlu olmanı istediğim de yalan. Mutlu olma yar, benim gibi sende mutlu olma...! Belki o zaman yeniden dönersin bana...)

Haydi zaman geçiyor artık,git. Hem neden suratın asık ? Sevinmelisin gittiğine..
Aslında sana teşekkür etmeliyim. Beni bu aşkın yükünü taşımaktan kurtarıgın için. Rahatladım biliyor musun ?
Bende kalan bi kaç parça eşyanı da gönderirimardından. Fırsat buldukca ararım seni. Hadi, git....

(Gitme benim güzel sevdalım gitme.... Beni bu ***** dünyada bir başıma bırakıp gitme...Gidipte yüreğimi öldürme...
İçim acıyor, kalbim sıkışıyor, gözlerim yanıyor... Ben asıl sensizliğin yükünü taşıyamam gitme ... ne olur gitme.....)
HOŞÇAKAL...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
2
Görüntüleme
113
sinan yüksel
Cevap
2
Görüntüleme
77
Yavuz Selim Baltacı
Cevap
15
Görüntüleme
205
MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt