bir emektardan daha futbola veda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
bir emektardan daha futbola veda
Arif'ten futbola veda!

Türk futbolunun en kariyerli isimlerden Arif Erdem, aktif futbolculuk yaşantısını noktaladığını açıkladı. Galatasaray ve milli takım formaları altında sayısız başarılara imza atan, sarı-kırmızılı kulüpte birçok şampiyonluk ve kupa sevinci yaşayan Arif, kendisine gelen birkaç teklifi cazip bulmayarak, futbolu bırakma kararı aldığını söyledi.

Galatasaray Kulübü, 33 yaşındaki Arif Erdem'in sözleşmesini Bülent Korkmaz ile birlikte sezon başında yenilememişti.

GALATASARAY TARAFTARLARI SİZLERİ ASLA UNUTMAYACAK...

:'( :'( :'( :'( :'( :'(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Erken ve üzücü bir veda :(

Tayfuns

Üye
ben Gslıyım ama Arıfın zamanı gelmıstı Bulente uzuldum

Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
galatasaray klübünün arif ve bülent gibi emektar ve futbol tarihimize damgalarını vurmuş futbolcularına gereken önemi ve itinayı göstermeleri gerek... en azından bülente ve arife iyi bir takımla maç yapıp en azından jübelie yapmaları gereekiyor :vur: deli ediyorrrrrrrrrrrr bu yönetimmmmmmmm kaptanımızı canımızı nasılda bir kenara ittilerrrrrrrrrrrrr :'( :vur:

abuvice

abuvice

Üye
kendisini ceza sahasında atışlarından unutmayacam. öyle bir atardı ki kendini yabancı hakemler yerdi. türk hakemler bildiği için yemezdi.. :D

wampir

Üye
gs ye yaptığı katkılardan dolayı kendisine teşekkur edıyoruz :oke:

jumbolinho

Üye
Originally posted by Caine@Sep 2 2005, 03:17 PM
galatasaray klübünün arif ve bülent gibi emektar ve futbol tarihimize damgalarını vurmuş futbolcularına gereken önemi ve itinayı göstermeleri gerek... en azından bülente ve arife iyi bir takımla maç yapıp en azından jübelie yapmaları gereekiyor :vur: deli ediyorrrrrrrrrrrr bu yönetimmmmmmmm kaptanımızı canımızı nasılda bir kenara ittilerrrrrrrrrrrrr :'( :vur:
[post=152326]Quoted post[/post]​

canaydın yönetiminin yaptığı bu vefasızlığı
arif bülent va hakan ünsalın bu büyük klübe yaptığı hizmetleri
ASLA UNUTMAYACAĞIZ

Tayfuns

Üye
Bence yonetım bu 2 oyuncu ıcın gerekenı yapacaktır ve buyuk bır takımla mac yapacaktır

Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
yapmasalar inanın ki bu taraftar bu sene dolamadan kesin ve kesin bu yönetimin ipini çekecek ve istifaya zorlayacaktır. tabi gene bizleri uyutmasa :DD

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
eminim hepsi icin gereken yapilacaktir
onlar TR'ye ilk ve iki kupa birden kazandiran oyuncular

Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by jewel_ma20@Sep 3 2005, 03:11 PM
eminim hepsi icin gereken yapilacaktir
onlar TR'ye ilk ve iki kupa birden kazandiran oyuncular
[post=153139]Quoted post[/post]​

sözlerine ;;) ;;) ... ama yönetime :gun: :gun: :off:

izzet

Üye
her ikisinede gs için yaptıklarından çok tşkkür ederiz ama ben daha ilk maçta bülent korkmaz için açılan GEMİYİ EN SON KAPTANLAR TERK EDER VE BİZ SENSİZ NASIL KORKMAYIZ şeklinde açılan pankartlar beni çok etkilemişti ve bence her ikiside erken veda etmek zorunda kaldılar

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Ah eski Arif olcaktıki... :(

spinman

Üye
way be bülent korkmaz derken şimdide arif .. şahsen bülent korkmaz'ın gençlerbirliğine gidip antrenörlük yapmasına bayya bi üzüldüm ama olsun kaptan yapmışsa ii yapmıştır ..Hem basın toplantısında birgün tekrar gs ye döncem demişti.. arif erdem.. şimdi arif in manchester a attığı gol geliyor aklımada ..nereleri fethetmişlerdi bizim aslanlar..ben her ikisinede bundan sonraki hayatlarının bundan öncekinde olduğu başarılarla geçmesini diliyorum..

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
gsyi anlamak zor.

AntiTuk

Üye
bence bülentde arifde artık kariyerinin sonuna gelmiş isimlerdi.gs yönetimi doğru olanı yaptı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...