Bir Çok Analist Yeni Nesil Iphone’u 5 Inç Civarında Ekran Ile Bekliyor

 • 12 Ekim 2013
 • 290 Okunma
 • 8 Cevap

 1. Apple iPhone modelleri ile akıllı telefon pazarının en güçlü firmalarından bir tanesi. Şimdiye kadar bir çok iPhone modeli ile karşımıza gelen firma son olarak 10 Eylül tarihinde yeni akıllısı iPhone 5S ve iPhone 5C’yi sunmuş ve 20 Eylül tarihinde de ABD başta olmak üzere bazı ülkelerde satışa sunmuştu.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Apple iPhone 5S ve iPhone 5C, firmadan gelen bilgilere göre 25 Ekimtarihinde önde gelen Avrupa ve Asya ülkelerinde satışa sunulacak. Arkasından da 1 Kasım tarihinde ülkemiz de dahil olmak üzere bazı ülkelerde daha firma bu yeni akıllısını satışa çıkaracak.

  Apple ilk olarak iPhone modelinin ardından iPhone 3G ve iPhone 3GSmodelleri ile gelmişti. Daha soran tasarımda değişikliğe giden firma,iPhone 4 ve arkasından da iPhone 4S adında ki modelleri sunmuştu. Bu modellerin hepsi 3.5″ büyüklüğünde ekrana sahip olarak gelmekteydi.

  Daha sonra Apple‘ın efsanevi CEO‘su Steve Jobs‘un ölümünden sonra işler değişti ve sunulan iPhone 5 ile ekran büyüklüğü de 4″ seviyesine çıktı. Geçtiğimiz günlerde gelen iPhone 5S ve iPhone 5C modelleri de 4″ekran ile sunuldu.

  Şimdiden yeni nesil iPhone hakkında iddialar gelmeye başladı. Uzmanlar yeni nesil iPhone‘un ya da iPhone 6‘nın daha büyük ekran ile gelmesini bekliyorlar. Yeni iPhone, 5″ civarında ki ekran büyüklüğü ile gelebilir.

  Bir çok analist yeni nesil iPhone’u 5 inç civarında ekran ile bekliyor
   


  Yazan: ANIL
  Invoke, Neagf ve Buğra bunu beğendi.
 2. zaten 6 da büyük ekran gelmesse apple kullanıcıları hem büyük hayal kırıklığına uğrayacak hemde apple dan uzaklaşacaktır çünkü artık 4" ekranlar bile gözümüze çok ufak geliyor
   
 3. Bence en fazla 4.3 olur. Yine 2 farklı model çıkarabilirler ama 5C hayal kırıklığı oldu.
   
  Invoke ve .caner. bunu beğendi.
 4. Bir yerde 4.8 görmüştüm, merakla bekliyoruz :hmmm
   
 5. 5" olmaz.Apple'ın gözünde 4" den sonrası bile tablet sınıfına giriyor
   
  Dede bunu beğendi.
 6. Bence olabilir, çünkü apple bir şeyler değiştirmeye çalışıyor gibi. Bu androidin önünü kesmesi lazım. =P
   
 7. valla bana göre bu işin standardı 5" tir :D
   
 8. Valla Apple 4 inç ekranla herkese hitap ettiğini sanıyor ama küçücük elleriyle kadınlar bile erkeklerden fazla note 2 kullanıyor.
   
  Dede bunu beğendi.
 9. Biraz zor gibi yani 4inc bile bize çok küçük geliyo yani iphone 6da ekran boyunda değişiklige çıkmazsa apple büyük bir kullanıcı kitlesi kaybedecektir...
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/01/2019 - 13:19