Bir Bakarmısınız Böylemi oluyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
Bir Bakarmısınız Böylemi oluyor
internetten galaxy ace format atmaya baktım şunu buldum

'Telefon Kapalı Konumda iken Ortadaki Menü tuşu ile açma kapama tuşuna birlikte basılır. Çıkan menüden wipe data/ seçeneğinden /factory reset seçilir ve reboot now ile telefon yeniden başlatılır. Telefon Dili Türkçe olarak ilk aldığınız gün ayarına gelir'

Dogrumu bu böylemi format atılır kolayca fabrika ayarlarını sıfırlamak istemiyorum bunu yaparsam telefona birşey olurmu peki
bide hafıza kartında bütün herşeyin onu çıkartım sonra format atsam takınca herşey yerindemi durur cevap lütfen ??

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hiçbir sorun olmaz galiba :hmmm

cukuleaks

Üye
Evet dogrudur. Programlar vs vs silinir.

PriZm

PriZm

Üye
sorun olmaz.ama sadece factory reset yazana tıkla.diğerlerini elleme.

HasimSahin

HasimSahin

Üye
programlar hafıza kartında hafıza kartını çıkartıp yapsam

Dusun ki sen evde yoksun ve arkadasin kapiya gelip annene seni soruyor. Ama annen evde yok diyor. Kart yuvasinda takili degilken karta format atamazsin ki. Fabrika ayarlari ile home+kapatma + ses tusu daha saglikli bence.

The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
neyse boşverin kendim format atmıcaktım zaten :) servise verir hem android sürümü yükseltcektim

(usb girişim kuzenimde kalmasaydı kies ile kendim yapardım :/ )

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
neyse boşverin kendim format atmıcaktım zaten :) servise verir hem android sürümü yükseltcektim

(usb girişim kuzenimde kalmasaydı kies ile kendim yapardım :/ )
rom'u atmak 1 saat sürer. ama serviste 1 hafta bile olabilir bu süre. tabi risk almak istemiyorsanız siz bilirsiniz.

cukuleaks

Üye

rom'u atmak 1 saat sürer. ama serviste 1 hafta bile olabilir bu süre. tabi risk almak istemiyorsanız siz bilirsiniz.
romu atmak 2 dk sürer ? :)

- - - Eklendi - - -

programlar hafıza kartında hafıza kartını çıkartıp yapsam
uyumluluk hataları çıkabilir. Sorun çıkartır ilerde. bu konuda baya deneyimliyim. Programları silmemek için bu yöntemi kullandım ama ilerde telefon her programa hata vermeye başladı. En iyisi silip süpürmek sonra temiz temiz kullanmak :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt