Bir Bağ Ot Kaç Para?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Dünya Yansa Bir Bağ Oto Yanmaz Deyimi Umarım Bağdir.Diyelimki X Kişisinin Bir Bağ Otu Var Ve Bu Bir Bağ Ot Olaki Dünya Yandida yandi Bu Adam Kaç TL Zarar Etmiştir? :zong:
 

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
64
Cevap
2
Görüntüleme
215
Yavuz Selim Baltacı
Cevap
0
Görüntüleme
114
Cevap
2
Görüntüleme
205
PALA.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt