Bir Allah'ın kulu çıkıp şu 2 temayı birleştirsin ve tüm symbian^3 ailesini tema derdinden kurtarsın!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burakkk250

Üye
    Konu Sahibi
Bir Allah'ın kulu çıkıp şu 2 temayı birleştirsin ve tüm symbian^3 ailesini tema derdinden kurtarsın!
Arkadaşlar by daeva112 nin metro revision pro temasını çoğunuz bilir.Çok harika bir temadır kendileri, ikonları hem çok güzel hem de neredeyse yükleyeceğiniz tüm programların ikonları mevcut.Harika bir tema kısacası.Yalnız klavyesi berbat.Elim sürekli farklı harflere çarpıyor ve sinir oluyorum.Diyorum ki bu işlerden anlayan biri "vintage grey belle by arjun arora" temasının harika klavyesini "metro revision" temasına yerleştiremez mi ?? Bakın resimleri de koyuyorum

öncelikle ikonlara bakın

ve de bu güzelim temanın klavyesine

sonra da eklemenizi istediğim klavyeye

Arkadaşlar bazılarına çok gereksiz bir konu gibi gelebilir ama inanın herkesin memnun kalacağına ve başka tema aramayacağına inanıyorum.Bu işlerden anlayan biri el atarsa Allah razı olsun ondan vallahi.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
arada sadece dolgunluk farkı var Madness yapsr bunu bir pm at istersen

Burakkk250

Üye
    Konu Sahibi
temelinde ne farkı var bilmiyorum ama kullanımda büyük fark var arkadaşım :) Görür sanırım burdan Madness :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:hmmm

serinaga

serinaga

Üye
Tema güzelmiş ama bence klavye daha da güzel bir şey yapılabilirse daha da mükemmel olur ...

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
dostum tema grafik değiştırici diye bi proğram var. Pc için. İnt de arat. Kaynak tema olarak metro revision pro.sis dosyasını seç, hedef tema olarak da klavyesini beğendiğin temayı seç. Dosyaların bulunduğu yerde(eğer iki tema masaüstündeyse masa üstünde, klasörse o klasörde) önce uzantısı sis olan tema sisx olarak aynı isimde oluşacak. O dosyayı yükle kullan.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
az sabredin konusu açacağım tema birleşimi tema değişimi tema simgeleri almayı temaya simge gömmeyi ok az sabır

• Beğen
Tepkiler: 'Sefer ve sublieutenant
meg1ddo

meg1ddo

Üye
bence metro nun revolution mini teması daha güzel , ayrica meegonize dark temasinin klavyesinin üstüne tanimam , sanki telefon ekranını 4 inç yapıyor mübarek:)

Burakkk250

Üye
    Konu Sahibi
dostum tema grafik değiştırici diye bi proğram var. Pc için. İnt de arat. Kaynak tema olarak metro revision pro.sis dosyasını seç, hedef tema olarak da klavyesini beğendiğin temayı seç. Dosyaların bulunduğu yerde(eğer iki tema masaüstündeyse masa üstünde, klasörse o klasörde) önce uzantısı sis olan tema sisx olarak aynı isimde oluşacak. O dosyayı yükle kullan.

sağol dostum eve gidince denicem

---------- Eklendi @ 10:06:21 ---------- Yazıldı @ 10:01:45 ----------

bence metro nun revolution mini teması daha güzel , ayrica meegonize dark temasinin klavyesinin üstüne tanimam , sanki telefon ekranını 4 inç yapıyor mübarek:)

onu da kullandım dostum.ama "vintage grey belle" temasının klavyesi kadar güzelini hiçbirinde görmedim :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

metro revolution proyu yükle kardeşim.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
güzel tema ben kullanıyorum

SilentOne

SilentOne

Üye
aynısını bnde kullanıyrum

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ben çok çektim temalardan rush hour kullanıyordum en iyi klavye onda bence ama şimdi swype alıştım sorun olmuyor istediğim temayıı kullanıyorum:) bu temanın link varmı bu arada:)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Ben çok çektim temalardan rush hour kullanıyordum en iyi klavye onda bence ama şimdi swype alıştım sorun olmuyor istediğim temayıı kullanıyorum:) bu temanın link varmı bu arada:)

forumda var mağazada da var

Burakkk250

Üye
    Konu Sahibi
​bir babayiğit çıkmadı mı daha :/

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bence sen bi najanaja arkadaşımıza danış o da hep topu bana atıyorsun dicek ama en iyi o anlıyor tema işlerinden :)

TheMadness

TheMadness

Üye
İkonları değiştirsek?

Burakkk250

Üye
    Konu Sahibi
İkonları değiştirsek?

ikonlar bence çok güzel dostum, ama ikon zevk meselesi :) Yapabiliyorsan önce klavyeyi değiştirirsen süper olur, ikonları daha sonra düşünelim :) Uğraşırsan gerçekten çok sevinirim bu arada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt