Bing'den yeni hamle!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sanal hacker

sanal hacker

Üye
Arama motorları söz konusu olduğu zaman Google akla ilk gelen isimdir şüphesiz. Yine de son yıllarda onun çok büyük bir rakibi var: Microsoft Bing.

Bing.com, son kullanıcının beğenisine sunulduğundan bu yana rakip olduğu Google'ın pazar payına ortak olmanın peşinde. Bunu yapmak içinse birçok farklı yola başvuran Bing, ana sayfasında bulunan arka plan değişitirme özelliği ile dikkat çekiyor. Sürekli olarak farklı bir arka plan ile karşımıza çıkan Bing.com, yüksek çözünürlüklü ekran görüntülerini artık tüm kullanıcılarının istediği gibi bilgisayarlarına indirmelerine imkan tanımış durumda.

Microsoft'un resmi Bing blogundan yayınlanan açıklamaya göre, kullanıcıların yoğun ısrarı sonucununda her gün değişen bing ana sayfa resimlerini, kullanıcıların istedikleri gibi bilgisayarlarına indirmelerine imkan tanıdıklarına değinildi. "Artık bing'e girdiğinizde, sayfanın sağ alt tarafında bulunan indirme ikonuna bastığınız anda sitede bulunan resmi, bilgisayarlarınıza indirmeniz mümkün." şeklinde bir açıklama yapan Microsoft, sistemin şimdilik sadece Amerika üzerinden bağlanan kullanıcılar için geçerli olduğunu söyledi. Avrupa'lı kullanıcılar için bu sistemin ne zaman kullanılabilir hale geleceği ise henüz bilinmiyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt