Bing Arayı Kapatıyor


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Microsoft'un arama motoru Bing, Google'la arasındaki farkı kapatmaya devam ediyor. Google'ın bu durumla ilgili ne yapacağı ise hala merak konusu.
Her ne kadar Google uzunca bir süredir açık ara liderliği elinde bulundursa da arama motoru cephesinde de sıkı bir rekabet söz konusu. ABD'den gelen son istatistikler gösteriyor ki Google'ın kendini güvende hissettiği birincilik kürsüsü de sallanmaya başladı.

Son istatistikler gösteriyor ki Google, geçtiğimiz yılki payına göre %11'lik bir düşüş yaşayarak Nisan ayında ABD'de yapılan araştırmaların %64.42'lik kısmına ev sahipliği yaptı. Bing ise geçtiğimiz yıla göre payını %11 arttırmayı başararak önemli bir sınır olan %30 barajını aşmayı başardı. Bing'in Nisan ayındaki payı %30.01 oldu.

Yahoo ile imzaladıkları anlaşmadan ve Microsoft mühendislerinin Bing arama motoru algoritması üzerine ciddi bir şekilde eğilmeye başladığının açıklanmasından sonra pazar payı ciddi bir hızla yükselmeye başlayan Bing, şimdilik Google'ın yarısına bile erişmiş değil. Ancak bu hızla giderse Google'ın birincilik kürsüsünün ortağı olabilir gibi görünüyor.
 
doctorrr

doctorrr

Üye
normal arkasında microsoft var yani :)
 
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bekleyip görelim!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt