BİMcell'den 2. Büyük Zam

Sponsorlu Bağlantılar

babafre23

Üye
Vestelde Sadece Faturalı Var Haberin Olsun
Evet aradım müşteri hizmetleriyle görüştüm taahhütlü 35 lira taahhütsüz 75 liradan başlıyor. Aslında bu bimcell gibi kelek yapmayacaklarını bilsem geçerim ama taahhüt ortasında zam falan yaparlar ettiğimiz kârın 2 katı da zarara uğrarız diye korkuyorum.

• Beğen
Tepkiler: rear2011, MAERKEK ve DarkredBlue61

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Evet aradım müşteri hizmetleriyle görüştüm taahhütlü 35 lira taahhütsüz 75 liradan başlıyor. Aslında bu bimcell gibi kelek yapmayacaklarını bilsem geçerim ama taahhüt ortasında zam falan yaparlar ettiğimiz kârın 2 katı da zarara uğrarız diye korkuyorum.
Normalde Şikayet Çoksa Bilir kişi vs İle Cayma Bedeli Olmadan Sorunsuz İptal Edebilirsin

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
bilisimler

bilisimler

Üye
Zaten bimcele zam gelinecek deniliyordu. Bimcele geçicektim çoğu zaman arayan kişi ulaşamıyormuş bende vazgeçtim .

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Şok zam

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Kızdım
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Dost Büyük paketi 45 liradan 59 liraya çıktı.

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Dost Büyük paketi 45 liradan 59 liraya çıktı.
Türkiye şahlanacak, uçacak dediler, söz verdiler, dediklerini yapıyorlar, şaşıracak bir durum yok, ayrıca makarnacılar halinden memnun.

6 ay önceki fiyatlar;

Son düzenleme:
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Freni patlak kamyon gibi enflasyon aldı başını gidiyor nereye çarpar ne zaman çarpar durur mu ? Takla mı atar uçar mo bilinmez

• Beğen
Tepkiler: rear2011
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Freni patlak kamyon gibi enflasyon aldı başını gidiyor nereye çarpar ne zaman çarpar durur mu ? Takla mı atar uçar mo bilinmez
Bakanımız dediya, vatandaş rahat olsun.
Türk lirası en dibi gördü, rahat edin diyor.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: rear2011
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Yeni paketlerin fiyatları netleşti.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler, rear2011 ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
500 dk yapsalar . Sms'i 100'e düşerseler olur gibi.
Hocam zam alt yapı eksikliğinde falan değil, bunların verdiği hizmet artmıyor ama fiyatları artıyor.
Konuşulacak bişey yok, vatandaşı açık açık soyuyorlar, isteseler bu paketin içeriğini 2 katı yapabilirlerdi ama bu millete böyle layık.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

01virüs01

Üye
Taahhüt ortasında zam yapamaz firmalar o fiyattan 12 ay ödüyorsun faturasızda veya taahhüt yoksa fiyat değişebilir

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.

babafre23

Üye
Taahhüt ortasında zam yapamaz firmalar o fiyattan 12 ay ödüyorsun faturasızda veya taahhüt yoksa fiyat değişebilir
Evet ama vodafone'ye gittim geçen orada müşteri temsilcisi senede sadece 1 kez zam geliyor diye müjde verir gibi sözler sarfetti. Ben de tekrar türk telekoma geçtim selfy 5gb paketi faturalı 12 ay taahhütlü 33 tl.

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Millettin ne kadar zor durumda olduğunu biliyorlar, rakiplerinden 3 kuruş ucuz satıyorlar. Artık ekonomik değil, önermiyoruz.
Perakende fiyatına toptan kazıklayan fırsatçılar, yılda 2 defa zam yapmalarının başka izahı yok, sorsan milletin yanındayız derler.

• Beğen
Tepkiler: rear2011 ve babafre23

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
bimsel kullanmadığım için sorun değil. :yuru

neyse bu işin şakası olmaz. 3. büyük zam da yakındır.

Üst Alt