BİMCell Zam Geldi, En Ucuz Paket 160 Lira + Vergi

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
BİMCell Zam Geldi, En Ucuz Paket 160 Lira + Vergi
BİMCell dün itibariyle, en ucuz paket fiyatını 67 liradan 78 liraya çıkaracağını abonelerine mesajla duyurdu.
23.05.2023 sonrası mevcut paket alacak ve yenileyecek olanlar zamlı fiyatlar üzerinden ücretlenecek, %17 civarı zam diğer paketlerde de olacak.

3 GB İnternet, 750 Dk, 250 SMS olan en ucuz paket 78 lira + vergi ile aylık 87-88 liraya gelmiştir !

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Üzüldüm
Tepkiler: by berk, MAERKEK ve Baydırman

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bana bu haber gelmedi ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Neye göre zam yapıyor bunlar ? Canı sıkılınca haydi zam yapalım diyorlar galiab

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve DarkredBlue61
gonyalı

gonyalı

Üye
  • Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Neye göre zam yapıyor bunlar ? Canı sıkılınca haydi zam yapalım diyorlar galiab
geç turkcelle uğraşma :D le bimcel ile uğraşma :D

turkcelde bile 100 tlye dayandı muhtemelen paketler.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ben vodofone'a geçtim. 99tl 20gb internet 750 dk 250 sms. Gayet uygun bence.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
3 GB İnternet, 750 Dk, 250 SMS olan en ucuz paket 78 lira + vergi ile aylık 87-88 liraya gelmiştir !

18 Ağustos itibariyle 78 lira olan paket fiyatı, 102 liraya + vergi şeklinde ücretlenecektir, vergiler ile aylık 112 liraya acil servise kadar gidebilirsiniz.

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: derya1978 ve MAERKEK

derya1978

Üye
18 Ağustos itibariyle 78 lira olan paket fiyatı, 102 liraya + vergi şeklinde ücretlenecektir, vergiler ile aylık 112 liraya acil servise kadar gidebilirsiniz.

türkcell yıllık paket mega 70 gb daha ucuz 70 gb internet 25000 dk

1000 tl yılıık / 12 aylık 84 tl geliyor

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: emin dayı, derya1978 ve MAERKEK
emin dayı

emin dayı

Üye
Hayırlı zamlar babayiğit :bilmm:blink:

• Kahkaha
  • Cool
Tepkiler: Baydırman ve PALA.
van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
ucuz tarifeli operatör de kalmadı. bu gidişle eskiye dönüp dumanla haberleşeceğiz:bigstar:

gonyalı

gonyalı

Üye
Artık telefon kullanmayacağız bu gidişle

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Bence bu fiyatlar pek cebimize dost değil....

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun hangi pakete geçtin fiyat ne kadar içerikler nasıl
Sağolun :anlas:

türkcell yıllık paket mega 70 gb daha ucuz 70 gb internet 25000 dk

1000 tl yılıık / 12 aylık 84 tl geliyor
Bahsettiğiniz pakete geçtim, 366 günlük aktivasyon aldım, aylık yaklaşık 6 gb internet, 2000 üzeri her yöne dakika, 1000 sms 83 liraya geliyor + eşantiyonlar var. Bir kere paketi yapıyorsunuz sonra rahatınıza bakıyorsunuz. Bana göre tek olumsuz yanı bimcell konuşmaları 6 saniye üzerinden ücretlendirirken, Türkcell 60 saniye üzerinden ücretlendiriyor, 1 dakikalık periyotlar üzerinden dakikaların eksiliyor, çok da dert değil, 25000 dk veriyor.

Aklı olan geçsin, bunlar 2-3 ayda bir zam yapıyor, böyle giderse 150 lirayı geçer, seneye 200 lira bile yaparlar, sorarsan en ucuz paket.

Türk telekomda 860 liraya benzer bir paket vardı, 100 gb internet falan, onu kapatmışlar, ancak bu pakete Bimcellden geçiş yok.
Eğer seneye Türkcell fiyatları uçurursa, Türk telekomun benzer tarifeside açılırsa ona geçerim, Türkcell fiyatları uçurmazsa kalırım, memnunum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: derya1978 ve gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun :anlas:

Bahsettiğiniz pakete geçtim, 366 günlük aktivasyon aldım, aylık yaklaşık 6 gb internet, 2000 üzeri her yöne dakika, 1000 sms 83 liraya geliyor + eşantiyonlar var. Bir kere paketi yapıyorsunuz sonra rahatınıza bakıyorsunuz. Bana göre tek olumsuz yanı bimcell konuşmaları 6 saniye üzerinden ücretlendirirken, Türkcell 60 saniye üzerinden ücretlendiriyor, 1 dakikalık periyotlar üzerinden dakikaların eksiliyor, çok da dert değil, 25000 dk veriyor.

Aklı olan geçsin, bunlar 2-3 ayda bir zam yapıyor, böyle giderse 150 lirayı geçer, seneye 200 lira bile yaparlar, sorarsan en ucuz paket.

Türk telekomda 860 liraya benzer bir paket vardı, 100 gb internet falan, onu kapatmışlar, ancak bu pakete Bimcellden geçiş yok.
Eğer seneye Türkcell fiyatları uçurursa, Türk telekomun benzer tarifeside açılırsa ona geçerim, Türkcell fiyatları uçurmazsa kalırım, memnunum.
Evet Turkcell fiyatları uçurdu, tarifenin bitmesine daha epey var ancak şimdiden tarife bakmaya başladım.
Turktelekom da yıllık 1800 liraya var, aylık 150 liraya geliyor. Maalesef Turkcell bunun 2 katı istiyor artık, eğer uygun bir paket çıkarmazsa Turkcell den Turktelekoma geçerim, yapılabilecek tek makul çözüm bu maalesef.

Turkcell fiyatları yarıya indir, tepemizin tasını attırma (h)

Diğer taraftan bimcell sana zaten söylenecek laf israftır, en ucuz tarifen bile 2-3 ayda bir zamlaniyor, 160 liradan başlıyor, seneye en az 300 olur, kesinlikle önermiyorum.

Yıllık paket almak avantajlı 11ay sonraki fiyattan ödediğinizi düşünün.