Faturasız / Faturalı BİMcell Üçlü 3GB Paketi

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
BİMcell Üçlü 3GB Paketi ile birlikte büyük avantajlar sizleri bekliyor. Paketten sadece 26 TL karşılığında faydalanabilirken, sizlere her yöne konuşurken kullanabileceğiniz 600 dakika armağan ediliyor. 1 aylık 3GB internet paketi ve BİMcell’liler ile sınırsız konuşma da paketin önemli avantajlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor.

BİMcell Üçlü 3GB Paketi’ni nasıl satın alabilirim?
Bu paketi satın almak için UCLU3GB yazıp 4551’e göndermeniz yeterli olacaktır.
 

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
174
yeumyang
gonyalı
Cevap
0
Görüntüleme
250
gonyalı
Doğuş Pertez
Cevap
2
Görüntüleme
9K
yeumyang
Doğuş Pertez
Faturasız / Faturalı BİMcell Dopdolu Paketi
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Doğuş Pertez
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt