BIMCell Süpermiş

Sponsorlu Bağlantılar

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
BIMCell Süpermiş
1 ay oldu geçeli 1tl 1 ay yetiyor konuş konuş bitmiyor aç kapa çok hesaplı sms 10 kuruş bimcell = rahatlık istediğimi rahat rahat çaldırıyorum açsa bile problem yok 1 kuruş vodafone den yedik yiyeceğimiz kadar kazık aramaya korkardik simdi bol bol süper geçmenizi tavsiye ederim :)

hsno7

hsno7

Üye
sınırsız internet vamı kardeş :)

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
bende geçmek isterim ama çekme sorunu varmış

haylaz94

Üye
Ayne kardeş türkcell beni sömürdü ya bu bim olmasa var ya halk acından ölür valla :D

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Sinirsiz internet şu an için yok ama sürekli yeni tarifeler geliyor

- - - Eklendi - - -

avea alt yapısı fazla bir problem yok 3g baya hızlı

- - - Eklendi - - -

Ayne kardeş türkcell beni sömürdü ya bu bim olmasa var ya halk acından ölür valla :D

:ehe şu vodafone den kurtuldum ya

• Beğen
Tepkiler: musamfugurlu

haylaz94

Üye
Arkadaşlar kalan internet paketini nasıl ögrenicem ?

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
9333

gazbakkal

Üye
AVEA dan hesaplı olamaz ama avea izin vermez

• Beğen
Tepkiler: MzKARTAL
stainless steel

stainless steel

Üye
bimcelle gectim rahatladım öyle tarife bitti derdide yok 6sn 1krş konuş konuş bitmiyor vodafondan kurtuldum

musamfugurlu

musamfugurlu

Üye
Arkadaşlar 1 yıl küsür bimcelliyim hiç bir şkeilde problem olmadı son derece memnunum.turkcell in gazabından kurtuldum :oke: geçmek için düşnünenlere kseinlikle tavsiye ederim beğenmesseniz aynı gün eski şebekeye geçiş yapabiliyorsunuz bir kuru öedmeden... :good:

seyyah_54

Üye
bende tavsiye ederim daha paketlerimi hiç bitiremedim vodafone somurdu bizi

LattAsdfasdf

Üye
Ben bimcelle gecsem sms paketi yapsam avealilarla mesajlasirken heryonedenmi gider avea icindenmi ? :P

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9
phasan

phasan

Üye
Çekım sorunu var bıraz

Joker.

Joker.

Üye
nanosim var mı ?

asdf4236

asdf4236

Üye
Çekım sorunu var bıraz

Çekim sorunu olup olmadığını bilmiyordum C3 kullanırken full çekiyor ama LG L5e geçince aynı ortamda bir iki diş oluyor. konuşmaya mesaja engel olmuyor

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Çekme sorunu vs... hiç bir problem yoktur tamamen bunlar kişilerin kendi kafasında kurduğu şeylerdir 'bimcell mi ya o ne çekmez ki' internet içinde arama içinde aveanın alt yapısını kullanıyor ve doğal olarak dağın başında bile çekiyor ayrıca hızlı 3 lü paket diye resmen öğrenci işi harika bir paketi var 19 tl ye 250 dakika her yöne 500 mb internet ve 5000 sms her yöne harika bir paket bimcelli olmak ayrıcalıktır :) yıllarca boşuna sömrülmüşüm türkcell de

• Beğen
Tepkiler: rrecep

Üst Alt