BİMCell Sahur Hediyeleri Bedava internet kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
BİMCell Sahur Hediyeleri Bedava internet kampanyası
Ramazan'da muhteşem bir kampanya da BİMCell'den geldi. Yeni BİMCell sahur kampanyası ile birlikte tüketicilerine özgürce internette dolaşma imkanı tanıyacak. Türk Telekom tarafından BİMCell aboneleri için hazırlanan bu sahur kampanyası kapsamında tüketicilere 10 GB internet paketi armağan edilecekken, hediyenizi sahur donemi boyunca 02:00-06:00 saatleri arasında kullanabileceksiniz.

Sahur Kampanyasından yararlanmak için faturalı hat abonelerinin herhangi bir ödeme yapması yada katılım koşulu gerekmezken, ön ödemeli hat sahiplerinden ise son 48 saatte 25TL ve üzeri alm yapmaları talep ediliyor.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin tek yapması gerekli şartı sağladıktan sonra SAHUR yazıp 5555 göndermesi olacak. Sonra gelsin özgürce dilediğimiz gibi 1 ay boyunca kullanabileceğimiz 10 GB kapasitesindeki internet paketi.

technogamer2345

Üye
Adamlar net 10 GB vermişler lan. Geçen senede 2 6 arasıydı Turkcell de ona çok takılmadım da bimcell falan yine iyi olmuş. :D

blastx

blastx

Üye
Kardeşim bim li gönderdi ama mevcut paket ile yararlanamazsiniz diyor bim in faturalısi var mı???
Bimin sitesinde böyle bir bilgi yok

sailfish

sailfish

Üye
Bende de olmadı bi yardımcı olsanız ?

blastx

blastx

Üye
Makale hatalı. Acaba, doğuş pertez bu bilgiyi nereden aldı??

• Beğen
Tepkiler: bulut6842

AzX66

Üye
Bimcell sahipleri bu kampanyadan faydalanamıyor 25 tl yükleyip mesaj attım uygun değil dedi müşteri hizmetlerini aradım bu kampanyaya bimcelliler katılamıyor dedi boşuna yükleme yapmayın

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Ben bile turk telekomdan 25 lira yüklemedim böyle vereceklerine hiç vermesinler ramazan bitti biticek