Öneri Bilgisayarım telefonu görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Cross.FireX

Cross.FireX

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarım telefonu görmüyor
Galaxy E5 Android 5.1.1 yüklü telefonum var bilgisayara usb kablosunu taktığım zaman şarj oluyor ama telefondaki dosyalar gözükmüyor. Aygıt yöneticisinde taşınabilir aygıtlarda telefon gözükmüyor. Lütfen yardım edin.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Galaxy E5 Android 5.1.1 yüklü telefonum var bilgisayara usb kablosunu taktığım zaman şarj oluyor ama telefondaki dosyalar gözükmüyor. Aygıt yöneticisinde taşınabilir aygıtlarda telefon gözükmüyor. Lütfen yardım edin.
Başka bi pc ile ve farklı bi usb kablosu ile deneyin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
USByi Taktınğında Bildirim Çubuğunadamı DÜşmüyor? Taktığın Şarj Oluyordur En Azından Orjinal Kablo İle Dene

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
2 farklı pc ve 3 farkı kablo ile denedim. Sonuç aynı.

Bildirim çubuğundada hareket yok. Orijinal kablosu ile de denedim. Telefon şarj oluyor ama.
Pcye Arkaportu Kullanarak Bağla Ayarlardan Aktif Yapınca Sanırım Geliyordu Ayarı Var Diye Biliyorum

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Telefonun portu bozulmuş olabilir
Kullandığım 2 samsung cihazın usb portu bozuldu
Aynen dediğin gibi sadece şarj alıyordu
Bi servise gönderin

Cross.FireX

Cross.FireX

Üye
    Konu Sahibi
Pcye Arkaportu Kullanarak Bağla Ayarlardan Aktif Yapınca Sanırım Geliyordu Ayarı Var Diye Biliyorum
Arka portu daha önce denemiştim bidaha denedim olmadı. Ayarı var derken onu bilmiyorum. Nerden yapacağım.
Telefonun portu bozulmuş olabilir
Kullandığım 2 samsung cihazın usb portu bozuldu
Aynen dediğin gibi sadece şarj alıyordu
Bi servise gönderin
Olmaz ise mecbur servise gidecek. :/

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arka portu daha önce denemiştim bidaha denedim olmadı. Ayarı var derken onu bilmiyorum. Nerden yapacağım.

Olmaz ise mecbur servise gidecek. :/
Benim Elimede Android Cihaz Geçiyorduda Ayarlarına Girip Depoloma Moduna Benzer Bişey Aktif Yapıyordum Öyle Görüyordu PC Ayarları Varda Nerde Nasıl Onu Bilmiyorum İşte

Üst Alt