bilgisayardan cep telefonunua mesaj gönderme programı sms sender

 • 1 Mayıs 2011
 • 3218 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadşlar ben denedim olmadı ayarları falan yapılamsı gerekiomuş yapamadım ama belki içinizden yapanlar olur diye linki veriyorum
  https://rapidshare.com/files/460101383/ss.exe
  program bilgisi
  SMS Sender bilgisayarınız üzerinden cep telefonlarına ileti gönderebilmenizi sağlayan bir yazılımdır. Yazılımla ileti göndermek istediğiniz kişiyi adı ve telefon numarası ile adres defterine kaydettikten sonra listeden adını seçerek iletinizi yazabilirsiniz. Her bir iletinizde 160 karakter kullanma hakkınız bulunmaktadır. Sınırsız sayıda ileti gönderme desteği olan yazılımla birden fazka kişiye de aynı iletiyi gönderebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan yazılım sade bir arayüze sahiptir.
  Yazılımın Kullanımı Öncelikle ana menü üzerinden ileti göndermek istediğiniz kişileri adres defterine kaydetmeniz gerekiyor. Bunun için "Ekle"(Add) botonuna basıp ardından açılan kayıt kutucuğunda "Ad"(Name) ve "Telefon Numarası"(Telephone number) alanlarını doldurunuz.
  Daha sonra "Kaydet"(Save) butonuna basarak işlemi kaydediniz. Adres defterinden düzenleme yapmak isterseniz "Düzenle"(Edit), herhangi bir kaydı silmek isterseniz "Sil"(Delete) butonlarına basabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz kadar kişiyi adres defterine kaydettikten sonra listeden ileti göndermek istediğiniz kişiyi seçip "Gönderilecek Metin"(Text to Send) alanına iletinizi yazınız. Son olarak "Gönder"(Send) butonuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz
   


  Yazan: har78
 2. SANMA AVUÇLARINI SEBEBSİZ YERE AÇTIĞINI BİR YARADAN OLMASA KİM DİNLER YALVARIŞINI ACABA BİLİRMİYDİN HER GECE KAPATTIĞIN O GÖZ KAPAKLARINI AÇACAĞINI SENİN ÇÖLLER KADAR GÜNAHIN VARSA ONUN DENİZLER KADAR MERHAMETİ VAR YETERKİ SEN ET DUANI DUALARDA UNUTULMAMAK DİLEĞİYLE HAYIRLI CUMALAR ( Fahrettin SARITAŞ )
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 01:51