Bilgisayar telefonu görmüyor :(

Sponsorlu Bağlantılar

rggerter

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar telefonu görmüyor :(
Telefon Samsung galaxy ace 2 İ8160 arkadaşlar her şey şu lolipop rom atmamla oldu, telefonum şebeksi gitti + bide usb algılamıyor odin bağlayamıyorum. Nasıl düzelticem arkadaşlar yardım edin lütfen. :(

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Telefon Samsung galaxy ace 2 İ8160 arkadaşlar her şey şu lolipop rom atmamla oldu, telefonum şebeksi gitti + bide usb algılamıyor odin bağlayamıyorum. Nasıl düzelticem arkadaşlar yardım edin lütfen. :(
başka rom yüklemelisin romun dosyaları bozuk

rggerter

Üye
    Konu Sahibi
başka rom arıyorum ama bi türlü düzgün olanı bulamadım :( telefoncuya götürsem yaparlarmı acaba

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
kabloyuu başka telefona taktınmı dostum. eminmisin

rggerter

Üye
    Konu Sahibi
Bütün romları denedim nerdeyse ama sorun bi türlü gitmedi of :agla2:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bütün romları denedim nerdeyse ama sorun bi türlü gitmedi of :agla2:
Cwm yukle cwm de bir ayar var pc ile baglanmak icin o sekilde baglanmayi dene birazdan bakip soylerim ama oncelikle cwm recoveryi yukle sn
Cwm yukledikten sonra pcye bagla teli bagladiktan sonra cwmden mount and stroge ye ordan da mount usb stroge ye bas bakalim pc o zaman goruyor mu bu sekilde de gormuyorsa yapacak birsey yok

rggerter

Üye
    Konu Sahibi
Cwm yukle cwm de bir ayar var pc ile baglanmak icin o sekilde baglanmayi dene birazdan bakip soylerim ama oncelikle cwm recoveryi yukle sn
Cwm yukledikten sonra pcye bagla teli bagladiktan sonra cwmden mount and stroge ye ordan da mount usb stroge ye bas bakalim pc o zaman goruyor mu bu sekilde de gormuyorsa yapacak birsey yok

Evet görüyor çok saolun, ama odin ile nasıl rom atıcam, cwm den çıkınca gidiyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Evet görüyor çok saolun, ama odin ile nasıl rom atıcam, cwm den çıkınca gidiyor
Bu sekilde goruyorsa telde birsey yok demektir odin yerine romun zip dosyasini sd karta atacaksin bu yontemle sonra cwm den wipe yapip attigin romu kuracaksin yani odini hic kullanmadan cwm ile rom kur

rggerter

Üye
    Konu Sahibi
Bu sekilde goruyorsa telde birsey yok demektir odin yerine romun zip dosyasini sd karta atacaksin bu yontemle sonra cwm den wipe yapip attigin romu kuracaksin yani odini hic kullanmadan cwm ile rom kur

Tamam anladım ama asıl sorunum rom atıyorum sim kartı takıyorum telefon çekmiyor, Hizmet yok diyor bi türlü anlamadım

Üst Alt