Bilgisayar kız mı erkek mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar kız mı erkek mi?

Öğretmen öğrencilerine sormuş;
"Bilgisayar erkek mi kız mı sizce?"

Kız öğrenciler :Bilgisayar erkektir. Çünkü bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yaratılmalarına rağmen ömürlerinin dörtte üçünü sorun yaratarak geçirirler. Daha da önemlisi bunlardan bir tane aldığınız an, biraz daha sabretmiş olsaydınız çok daha gelişmiş bir modeline sahip olabileceğinizi görüp pişman olursunuz... :rolleyes:

Erkekler Diyor Ki : Bilgisayar kızdir. Çünkü onun mantığını yaratıcısından başka kimsenin anlaması mümkün değildir.Yaptığınız en ufak hatayı bile hafızasına kaydedip tekrar tekrar önünüze koyar. Ve bir bilgisayar aldıktan sonra fark edersiniz ki,asil parayı ona gereken aksesuarlar için harcamak zorundasınız. ;)
 


ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Her ikiside doğru, o zaman bilgisayarlar eş cinsel oluyor :lol2:
 
iOS Developer

iOS Developer

Üye
:lol2: :DD :kop:
 
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
bencede pc 2 cins içindir.
 

_cLeo_

Üye
Originally posted by dimitradon@Sep 4 2005, 09:32 PM
bencede pc 2 cins içindir.
[post=154876]Quoted post[/post]​kanki bea...ben yorum yapmıyorum bu konuda ama erkekLerin sLedii daa mantıkLı sanki...
 
Caine

Caine

Üye
ben kendi pc'min adını bülent koyacam :ehe: :DD :DD :DD
 
eeANTi

eeANTi

Üye
ulan allah kahretsin şimdi anladım demekki benim bilgisayarın kasasının büyümesinin sebebi hamile olmasından dolayıymış.

inşallah şöyle tosun gibi bir p4 3.6 bir kasa doğurur bana :P
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt