Bilgisayar ışığından koruyan gözlük önerisi


Enginmurat

Enginmurat

Üye
Arkadaşlar bilgisayar başında bir işe başlayacağım. Gözlerimi korumak için en iyi kaliteli gözlük önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler..
 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bunu deneyebilirsiniz.

 
  • Beğen
Tepkiler: Enginmurat
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Araba camlarına takılan filimler ekranı kaplamayı deneye bilirisiniz
 
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
W10 son sürümde gece ışığı var onu açtımı çok güzel oluyor, gözünüz yorulmaz.
 
  • Beğen
Tepkiler: ömer talat katı


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt