Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fcinar53

Üye
    Konu Sahibi
Bilgi
arkadaşlar herkes mesleği ve uzmanlık alanını yazsınki o konuyla ilgili sorusu olan arkadaşlar
yardım alabilsin

benim alanım laminat parke ilgili bütün sorulara cevap verebilirim

Haberci

Haberci

Üye
Benimkisi ise avatarımda yazıldığı gibi " haberci "
Gerçek manada son 12 yılın tüm savaşlarını görmüş yaşamış ve görüntülemiş birisi olarak bu alanda sorusu olana cevap vermeye çalışırım.
Ayrıca Türkiye genelinde de merak ettiğiniz haber konularında da sorabilirsiniz.Yardımcı olabilirsem ne mutlu
Not:Gerektiğinde buradan vaya msn üzerinden o da olmazsa PM den bana ulaşabilirsiniz.Teşekkürler...

volkanik546

volkanik546

Üye
Bilgisayar operatörüyüm,bu hususta yeniyim!Yardımcı olabileceğim birşey olursa pm den ulaşabilirsiniz.

tofy

Üye
kalite danışmanıyım iso 9000 kalite yönetim sistemi belgelerini almak isteyen firmaları hazırlıyorum

ayrıca jöly'ide yetiştiriyorum bu hususta

Nicolas_Anelka

Üye
ben abimle beraber elektrilk malzemesi satar pazrlarız bazen anadoluya cıktıgımız oluyo büyük firmalara şirketlere görüşmelere gidiyoruz vs.

hidayet

hidayet

Üye
benim işim ithalat/ihracat daha bu sektörde yeniyim ama bildiğim birşey varsa söylerim

S1FR3K1R1C1

Üye
Şuan Muhasebeciyim + Personel Sorumlusu ( Müdürü) Yeniyim bu işlerde amağ Eski Mesleğim bayan kuaförlüğü

Elimden Geldiği Kadar Yardımcı olmaya Çalışırım...

depresif

Üye
Bende Bilgisayar satış sorumlusuyum
-her türlü alım satım işlerinde danışabilirsiniz
-Donanımdan anlarım donanım sorunu olanlara yardımcı olabilirim
-Virüslerden anlarım kurtulmak isteyenler,başı sıkışanlara yardımcı olabilirim
-Acayip melemen yaparım yolu vana düşenler uğrayabilir

kurt bey

kurt bey

Üye
bende bilgisayar teknikeriyim. her türlü sorularınız için buralardayım pm atın yeter

RockFord Fosgate

Üye
bende arabalar konusunda uzmanım her turlu sorunuzu cekınmeden cewaplarım tunıng performans artısı genel bılgı teknık bılgı fıyat ıkıncı elvs gıbı konularda her turlu sorunuzu yanıtlarım yeterkı pm atın:)

CisSe

Üye
Öğrenciyim yardımım olursa sevinirim elektrik bolumu

sercantanis

Üye
makina müendisliğ bölümü ögrencisiyi 3.sınıf
yardımım olursa sevinirim

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Lise öğrencisi ne yardımı olabilir ki..

yitik savaşçı

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 23 2005, 06&#58;40 PM) [post=234951]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Lise öğrencisi ne yardımı olabilir ki..
[/b][/quote]

Değişen ÖSS sisteminden, müfredata kadar her konuda yardımcı olabilirsin...

DefectoR

ben ne olduğumu bilmiyom falla
8 sene bilgisayar tekniklerliği yaptım
6 aydır sigortacılık yapıyorum ve bi sigorta firmam var
2 ay sonra da ekstra iş olarak halı&oto yıkama yeri açacağım....

İlgilenlere duyrulur...

__Midas__

__Midas__

Üye
foto&#287;rafç&#305; yama&#287;&#305; y&#305;m ve güvenlik i&#351;lerinden anlar&#305;m yak&#305;n koruma e&#287;itimi ald&#305;m... yar&#305;m dönem üniverste maceram oldu sonra hayat okulu...

Clausius Clapeyron

Üye
jameson bayili&#287;i yap&#305;yorum. &#304;mzamda geni&#351; bilgiye ula&#351;abilirsiniz.

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
ogrenciyim matematik-bilgisayar okuyorum ama hazırlıktayım ingilazca biseler de belki yardımım dokunabilir
he bide beyazesya(tv buzdolabı camasır mak falan) satıyık dukkanda ne bileym belki bunlarla ilgili biseler sorabilirsiniz

abuvice

abuvice

Üye
Resimle alakalı herşeyi sorabilirsiniz.. Ktu resim iş öğretmenliği..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt