bilg. programları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

izzet

Üye
    Konu Sahibi
bilg. programları
arkadaşlar hepinize selam;
ben kendime yeni bir bilgisayar alıyorum;
emd(tam emin değilim) 3200
güç kaynağı 480W
205 Gb harddisk
1024 ram 64bit
19inch lcd ekran falan tam özelliklerini bilmiom çünkü bilg. cı toplama yaptı emin değilim yrn gelcek ama sizce güvenlik amaçlı gerek antivirüs gerek trojan gerek solucanlara karşı falan hangi programların mutlaka olması gerekmekte dir sizce

teenwolfx

Üye
kesinlikle yüklemen gerekli:
antivirüs için tavsiyem kaspersky personal pro dur:

adresinden indirebilirsin ancak 30 günlük deneme sürümüdür..

Kaspersky Anti-Hacker 1.7 (pc ne izinsiz sızmaları önler)

yada Zone Alarm Pro

adresinden zone alarm pro yazısının üzerine tıklayarak indirebilirsin...

kolay gelsin....

izzet

Üye
    Konu Sahibi
sağol asın ama bende zone alarm security suite var o zone alarm ın son sürümü onun yanında kaspersky ile avast arasında kaldım ben kaspersky kullanıyorum vede hiç bi virüs giripte zarar vermedi mutluyum ama emin değilim sizce avast nasıl( o da professional sürümü

teenwolfx

Üye
zone alarm security suite varsa daha ne diye uğraşıyon onda herşey var...başka birşey yükleyipde sistemi kasmana gerek yok.

izzet

Üye
    Konu Sahibi
ama onun bulamadığı çok virüs var, ben size kasperskuy mi avas mi noroın mu desem

teenwolfx

Üye
Originally posted by izzet@Aug 29 2005, 06:30 PM
ama onun bulamadığı çok virüs var, ben size kasperskuy mi avas mi noroın mu desem
[post=148018]Quoted post[/post]​

o zaman benim ilk dediğime gelir kaspersky personalpro --- zone alarm pro yu da yükledimi olay tamam....

MagNum

MagNum

Üye
ARkadaş bence kesinlikleavast yükleme birçok bilgisayarda sorun yaratıyo sana en iyi diye cegim mcafee ve ya mcı sen bunları al kasperskyyi ise hic kullanmadım

Caine

Caine

Üye
sana avast kullanda derim başkada birşey demem :rolleyes:

izzet

Üye
    Konu Sahibi
kaspersky anti hacker ın cr*ckini bulamadım yardım edebilirmisiniz :eksi:

dezzente

dezzente

Üye
<div class='quotetop'>(izzet &#064; Aug 29 2005, 12&#58;13 AM) [post=147314]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sağol asın ama bende zone alarm security suite var o zone alarm ın son sürümü onun yanında kaspersky ile avast arasında kaldım ben kaspersky kullanıyorum vede hiç bi virüs giripte zarar vermedi mutluyum ama emin değilim sizce avast nasıl( o da professional sürümü
[/b][/quote]
iyi güzel söyluosn arkadasım ama 15 gunluk yazıyor onlarda.. ne yapmalı? 15 günde bir yenidenmi indircez programı?? bilgilendirirsen sewinırım...

hasisa

hasisa

Üye
avast kullan ben çok memnunum
hiç bir virüsü kaçırmıyor

gknky

gknky

Üye
bencede avast

NiGhT WarRioR

NiGhT WarRioR

Üye
ben avast kullanıyorum çok memnunum da arkadaşlar kaspersky tam sürümü elinde olan warsa paylaşsın da bizde kullanalım........

turgay89

turgay89

Üye
konu hortlamıs..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt