Biletix uygulaması


ErenMSC

Üye
    Konu Sahibi
Biletix’in Windows Phone uygulaması ile bilet almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Konser, tiyatro, maç, sergi... Hepsi burada.
Biletix etkinliklerine parmağının tek bir hareketiyle ulaş, biletini kolayca al.

Bu uygulama ile:
Yeni satışa çıkan, yakında çıkacak olan ya da seçtiğin bölgenin en çok satan etkinliklerine göz at, yakınındaki etkinlikleri keşfet. 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt