Bilen bir arkadaşımız var ise mumsms programı hakkında yardım istiyorum....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
matchlessss

matchlessss

Üye
    Konu Sahibi
Bilen bir arkadaşımız var ise mumsms programı hakkında yardım istiyorum....
program kayıt kodu 0000 istiyor. giriyorum başarıyla kayıt oldunuz telefonunuzu yeniden başlatın diyor. başlatıyorm yeniden kayıt kodu istiyor sanki deep freze var. bı kaç msjdan sonra gizleme yapmıyor... bu sorunu çozen arkadaşa dualarım sonsuz :)

Symbianist

Symbianist

Üye
bunu dener misin bir de? kod: 12345

----------Eklendi @ 12:04:58 ---------- Yazıldı @ 12:02:52 ----------

kayıt kodu da aynı: 12345

matchlessss

matchlessss

Üye
    Konu Sahibi
hemen denıyorum

----------Eklendi @ 12:21:22 ---------- Yazıldı @ 12:15:54 ----------

programı kurdum calıstırdım kayıt oldum telefonu kapadım acdım şımdı programı tıkladıgımda açılmıyor :S:S

----------Eklendi @ 12:25:47 ---------- Yazıldı @ 12:21:22 ----------

sımdı kaldırdım ve yenıden kurdum kayıt ol kısmı kalkmıs ve sanırım olmuş..... ALLAHHH senden razı olsun arkadaşımm.... ALLAH ne muradın varsa versın :) bana bide slick messenger de yardım edersen cok sewıncem :) x6 da kullanıyordum ama ne yaptıysam n8 de yukleyemedım ya sertıfıka guncelleme hatası verdı yada sertıfıka suresı

Symbianist

Symbianist

Üye
hemen denıyorum

----------Eklendi @ 12:21:22 ---------- Yazıldı @ 12:15:54 ----------

programı kurdum calıstırdım kayıt oldum telefonu kapadım acdım şımdı programı tıkladıgımda açılmıyor :S:S

----------Eklendi @ 12:25:47 ---------- Yazıldı @ 12:21:22 ----------

sımdı kaldırdım ve yenıden kurdum kayıt ol kısmı kalkmıs ve sanırım olmuş..... ALLAHHH senden razı olsun arkadaşımm.... ALLAH ne muradın varsa versın :) bana bide slick messenger de yardım edersen cok sewıncem :) x6 da kullanıyordum ama ne yaptıysam n8 de yukleyemedım ya sertıfıka guncelleme hatası verdı yada sertıfıka suresı

telefon hackli mi?

----------Eklendi @ 13:34:11 ---------- Yazıldı @ 13:31:53 ----------

benimki de soru mu belli ki hackli değil. önce hacklemen gerek o hatayı veriyorsa. orjialini bir kere daha dene olmazsa hacklemen gerekir. sana kolay olsun işte direkt link

matchlessss

matchlessss

Üye
    Konu Sahibi
hackli dgl ama yuklendi cok tesekkur ederim

matchlessss

matchlessss

Üye
    Konu Sahibi
ah bıde nası hacklenıo bı bılsem artı telefon 1 hafta oldu alalı hacklesek garantıden cıkarmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt