bılek aps 4 sadece onlayn mı oynanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bılek aps 4 sadece onlayn mı oynanıyor
çemping olarak görevli bir şekilde, ilerlemeli oynama modu var mı? yoksa sadece multiplayer mı?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
:bilmm

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM

MaxipmaN

Üye
oyunu göstersen ismi şu diyemem o kadar hurda bir masaüstüm var, laptop ta açmaz.

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Hurdacıya sat s3 al :bud:

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM ve MaxipmaN

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
oyunu göstersen ismi şu diyemem o kadar hurda bir masaüstüm var, laptop ta açmaz.
benim ki black ops 3'e kadar açtı şu anda. seriiyi bitiriyorum. fakat call of duty 3 sadece psde olduğu için oynayamadım

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ziyanız evde zeytin yok

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ssg olmak isterdim

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ama onun evinde zeytin varmış
1999 yılı, mecidiyeköy'de firewall yazdığımız günler. altı aydır maaş alamıyoruz. cebimde beş kuruş para kalmamış. kira ödeyecek param olmadığından ofiste kalıyorum. 1.5lt'lik plastik boş kola şişelerinin depozitosuyla kokoreç alıp karnımı doyuruyorum. yine ofiste sabahladığım günlerden biri. aşırı açım. boş kola şişesi bakındım, bulamadım. mutfaktaki buzdolabına bakmaya gittim. bomboş. sadece bir kavanoz zeytin var. açlıktan yarım kavanoz zeytin yemiştim. o kadar midem bulanmıştı ki sonrasında yıllarca kahvaltıda zeytin yiyemedim. hala da çok zeytin hastası değilimdir. o olaydan kısa bir süre sonra ekşi sözlük'ü kodlamıştım. yüksek dozda zeytinin etkisi olmuş mudur bilmiyorum.

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
1999 yılı, mecidiyeköy'de firewall yazdığımız günler. altı aydır maaş alamıyoruz. cebimde beş kuruş para kalmamış. kira ödeyecek param olmadığından ofiste kalıyorum. 1.5lt'lik plastik boş kola şişelerinin depozitosuyla kokoreç alıp karnımı doyuruyorum. yine ofiste sabahladığım günlerden biri. aşırı açım. boş kola şişesi bakındım, bulamadım. mutfaktaki buzdolabına bakmaya gittim. bomboş. sadece bir kavanoz zeytin var. açlıktan yarım kavanoz zeytin yemiştim. o kadar midem bulanmıştı ki sonrasında yıllarca kahvaltıda zeytin yiyemedim. hala da çok zeytin hastası değilimdir. o olaydan kısa bir süre sonra ekşi sözlük'ü kodlamıştım. yüksek dozda zeytinin etkisi olmuş mudur bilmiyorum.
Bak adam zeytinle sözlük kuruyo zeytin önemli

• Beğen