bile varsa uçarak dalsın içeri acill!!

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
bile varsa uçarak dalsın içeri acill!!
telefonum xperia u vengeance 1.24 flashlamak istiyorum ama flashlıyamıyorum BL kilidini yeni açtım telefonu flashmode ile bağlayıp tam flashlıcam ama firmwares arasına attıgım kernel görünmüyor sanırım ftf olması gerekiyor ama dosya ELF biçimde nasıl yapabilirim ??? acil

- - - Eklendi - - -

tamam sıkıntı yok arkadaşlar herşey tamam vengeance 1.24 ü flashladım işlemci uçuyo 1.3 ghz swap ram de yaptım gayet iyi oldu bir tek bootloader kilidin kaldırdıktan sonra uygulamalar gitti nasıl getiririm onu bilmiyorum acil yardım ederseniz iyi olur

Invoke

Invoke

Üye
Uygulamalar silindi mi? Hafıza boş mu yani? Öyleyse tekrar yükle :D
Uygulamalarda var görünüp de yoksa menünde. Titanium backup kur. Titanium backupla uygulamanın backupını al. Uygulamayı kaldır. Sonra backupı restore edeceksin. Geri yükleyeceksin...
Ya da bootloaderı geri aç :D Çok saçma ama dene işte.

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeşim 5 dakika erkenyazsan ne olurdu sanki baktim olmuyor dahili depolama birimini temizledm :-/

taylan08

Üye
-_- dosya doğru biçimde .ftf orjinal romlarda kerneller .img yada .elf şeklindedir.

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
allahtan gmail hesabını girince uygulamalar falan geldi geldi derken leveller falan var

- - - Eklendi - - -

ya sim card bağlı değil gözüküyor telefon kitlendi oyundayden pili çıkarıp taktım sim görünmüyor simi söktüm taktım yok nasıl olcak acil cevap

Üst Alt