bikac soru acil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

husnu

Üye
    Konu Sahibi
bikac soru acil
arkadaslar yardlmlarizi bekliyorum
1)adsl kullanlmlnda teli kullanmadlglmlz icin 400 kontor hakklm var ama sabit tel yok diyorumki skype gibi
internet uzerinden tel gorusmesi prolarda bu 400 kontoru kullanabilirmiyim bosa gitmesin bi elatln bildiginiz boyle sabit tel yerine gececek tel programl varml
2)bide ekran kartl fanl ses clkarmaya basladl temizlemeye calistim tam olmuyo yerinden clkaramadlm.fan donuyo ama bu sesde bi sorun yani ekran kartlnl yakarml yoksa boyle devam edimmi
3)ben hazlr internete kondum oyuzden soruyorum.kardesim internete baglanacak evde sabit tel hattl var ama indirimden yararlanmasl icin kendi uzerine yeni tel hattl almasl gerek.bunun icin yeni kablomu cekilmesi gerek.ya sacma biliyom ama benden haber bekliyo adsl kurulumunu(1bilgisayara) anlatlrmlslnlz
saygilarimla

DefectoR

1- talk about die bir program var onu kullanabilirsin eskiden çalışıyordu ama şimdi hala kullanılıyor mu bilmiyorum araştırması sana kalmış :)
2- Ekran kartının fanının sesli çalışmasının sebebi içine toz kaçmış olması, onu sökemiyorum dedin ama pc üzerindeki bütün fanlar kolay sökülebilen bir yapıya sahiplerdir bunu yapabilmiş olman lazım, söktüğünü var sayarak söylüyorum, içini yağlaman yeterli olacaktır, bu şekilde çalışması ekran kartını yakmaz ama makinanın sürekli kitlenmesine ve ekran kartının tam performanslı çalışmasına engel olabilecek bir unsurdur....
3- şimdi anladığım kadarı ile aynı evde bulunuyorsunuz eğer indirimden yararlanmak istiyorsanız evdeki adsl hattını kapatıp kardeşinin adına bir tane alın derim, ama bu şekilde bir evde iki bilgisayar internet vermek istiyorsan 2 adsl hattı kullanmak mantıksız ve sarfiyatlı bir iştir, bunda yapılabilecek tek şey ağ üzerinden interneti 2 bilgisayar dağıtmak olur, bunu nasıl yaparım dersen eğer ben derim ki deme!!! çünkü sende onu yapabilecek potansiyeli göremedim, sistemin daha sağlıklı çalışabilmesi için bir bilgisayarcı çağırman en mantıklısı olacaktır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt