Bienvenu: “Ümit verici bir maç oldu”


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi


Oyuncumuz Henri Bienvenu, galibiyetin önemine dikkat çekerek, kendileri için ümit verici bir maç olduğu söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Bienvenu, "Bütün takım arkadaşlarımı kutluyorum. Bizim için çok önemli bir maçtı, önemli bir galibiyet ettik. Bizim için ümit verici, moral verici bir maç oldu" diye konuştu.

Sow transferi ile ilgili soruya Bienvenu, "Sow transferinden dolayı çok mutlu oldum. Çok iyi bir oyuncu ve böyle bir transfere takımın ihtiyacı vardı. Önümüzde çok maç var ve forvette ilk yarıda bir takım sıkıntılar da yaşadık. Onun gelişiyle performansım daha da artacak ve bundan Fenerbahçe kazançlı çıkacaktır. Ben kendi adıma gelişinden mutlu oldum" şeklinde cevap verdi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt