Bi Yorumsuz Resimde Benden...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slayer

Üye
    Konu Sahibi
Bi Yorumsuz Resimde Benden...
bi yorumsuz resimde benden...
gördüğümde çok tuğaf oldum

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

a21a

a21a

Emekli Yönetici
bu resimi ilk bir lokantanın duvarında gördüm. resmen ağladım. resmin
altında şu an adını hatırlamadığım bir afrika ülkesinde yardım örgütlerinin bu insanlara getirdiği yiyecek arabasına ulaşmak için çabalayan küçük çocuğun fotoğrafıdır diye yazıyordu. yanılmıyorsam bu foto ödül almıştı.
bu fotoyu görünce aklıma israf ettiğimiz, önümüze konupta şımarıp beğenmediğimiz yemekler aklıma geliyor...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bunun gibi binlerce çocuk var dünyada.

ardaca

Üye
fotoğraf somalide çekilmişti. çocuk 1 km uzaktaki yardım aracına gitmek için çabalıyordu. arkasındaki akbaba ise onun ölmesini ve onu yemeyi bekliyordu. o anda fotoğraf makinesinin sahibi deklanşöre bastı. adam bu fotoğraf ile ödül kazanmıştı fakat bu fotoğraf onu çok etkiledi. 6 ay sonra intihar ederek yaşamına son verdi!

slayer

Üye
    Konu Sahibi
remin altındaki yazıları anlamadağımdan, ters şeyler yazabilir diye biraz kırpmıştım...
orjinali......

cllgr

cllgr

Üye
insan ne diyeceğini bilemiyor,resim herşeyi anlatıyor.bu zamanda insanların açlıkdan ölmesi kadar tuhaf bişey olamaz,olmamalıda.

jöly

Üye
çok kötü oldum arkadaşlar resmi görünce

tofy

Üye
bu resim gerçekten çok etkili ben bunu ilk gördüğümdede gözyaşlarımı tutamamıştım şimdide tutamıyorum çok yazık kıyamam... ve bunun gerçek oluşu dahada kötü..
böyle dünyada milyonlarca insan var ülkemizdede sokakta yaşayan çocuklar var çok üzülüyorum ama kampanyalara yardım için katılmayı ihmal etmiyorum en azından yardımım olsun boş durmaktansa

a21a

a21a

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(tofy &#064; Dec 12 2005, 11&#58;14 PM) [post=226148]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
kampanyalara yardım için katılmayı ihmal etmiyorum en azından yardımım olsun boş durmaktansa
[/b][/quote]

kampanyalar amaçta güzel.. birde o yardımlar yerine ulaşsa.. insanların zor durumlarında bile onlara yardım
için çabalayanları mutlaka suistimar eden birileri çıkıyor...

swedeniz

swedeniz

Üye
allah insanı açlıkla terbiye etmesin

Caine

Caine

Üye
ben bu fotoyu epey bir zaman önce görmüştüm ve ardaca arkadaşımızın yazdığı gibi altında fotoyu çeken kişinin sonradan vicdan azabından intihar ettiği yazılıydı... cidden çok etkileyici ve düşündürü bir kare

SANCAR

SANCAR

Üye
çok üzücü bir fotoğraf

madhead

madhead

Üye
bu fotoyu askerdeyken elime geçen bi imsakiyede görmüştüm....zaten askerim,moral bozuk..fotoyu çeken arkadaş (&#33;) çocuğa yardım etmeden ordan uzaklaşmış...sonrada o çocuğun üzerinden ödül kazanmış...intihar ederken inşallah çok acı çekmiştir...daha ağır şeyler yazardım da..

symbianboy

Üye
çok yazık ordaki insanlar açlıktan ölüyorlar şu anki durumlarımıza yatıp kalkıp şükretmeliyiz

cepix

cepix

Üye
Şu anki durumlarımıza yatıp kalkıp şükretmeliyiz...

oteb

Üye
Maalesef böyle şeylerden 10 dakika sonra herşeyi unutup tekrar eskiye dönüyoruz...

POWER

POWER

Üye
şuanki durumunuz kötü bile olsa unutmayınki sizden daha kötüleri de var şükretmesini bilin&#33;&#33;&#33;&#33;

Salihyet

Salihyet

Üye
önüne konanı beyenmeyip ağız burun yapanın ağzıyla burnun yerine değiştirmek lazım.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(swedeniz &#064; Dec 12 2005, 11&#58;24 PM) [post=226156]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
allah insanı açlıkla terbiye etmesin
[/b][/quote]

Amin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt