Bi dakika bakarmısınız lütfen ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tufless

tufless

Üye
    Konu Sahibi
Bi dakika bakarmısınız lütfen ?
Merhaba arkadaşlar. Telefonum 603. Fp2 yüklü. Tlefon sessizdeyken biri beni aradı mı , bir kere tiriyor bi daha titremiyor. Telefon cebimdeyken tek titremede bunu anlamak biraaz zor oluyor. Eskiden biri aradımı sürekli titrerdi. Ama şimdi bi kere kısa süreli titreyip duruyor. Tercihlerde titreşim açık. Ama anlamadım neden böyle yapıyor. Yardım edermisinizz ​?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yüklediğin Bir Uygulama Olmalı, Sorun Yok Bende.

tufless

tufless

Üye
    Konu Sahibi
Aramaları etkilicek bi uygulama olduğunu düşünmüyorumm. Oyun falan var genelde. Onun dışında da gözle görülür vs bir uygulama yokk

Pringles

Pringles

Üye
Aynı sorun bende de var sessiz deyken tercih ayarlarından titreşimi aktive ettim. Titreşmesine rağmen çok az titreşiyor sessizde iken birisi beni 10 kere arasa bile hiç fark etmiyorum :(

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Telefonlarınızda Problem Var..

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
muhtemelen zil sesi türünüz değişmiş tercihlere gir ayarlamak istediğiniz tercihin üzerine gelip kişiselleştir deyin ve zil sesi türünü zil yapın muhtemelen bir kez bip olmuştur o nedenle bir kere titriyor olabilir.

Pringles

Pringles

Üye
Böyle 3310 gibi titreten program yok mu ya titrese de hissedilmiyor :(

KeLimaT

KeLimaT

Üye
bazı temalar tercih ayarlarını değiştirebiliyo kontrol et istersen . . . bi de 2 çeşit beep sesi var biri uzun biri kısa biri mesaj seslerinde diğeri uzun olan zil seslerinde belki uzatabilir süreyi . .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...