Bi bakar misiniz çok acil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tutku81

Üye
    Konu Sahibi
Bi bakar misiniz çok acil
Beyler telefonum dün bozuldu. Rom yaptiktan sonra. Hoşgeldinizde takiliyor açilmiyor. Telefonum t20. Bilgisayara bağliyorum device managerle halledeyim diye fakat bu seferde program telefonu görmüyor. Format atayim diyorum onda da takiliyor. Nasil düzeltebiliri telefonu bi yardim eder misiniz

furkey

Üye
Wipe ları düzgün yapıp tekrar rom at

Buğra

Buğra

Admin
recovery menüye girin ve data factory reset yapın wipe yazacak ona tıklayın ve yeniden başlatın telefonu eğer yine olmazsa başka rom indirip onu yükleyiniz

tutku81

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hiç açılmıyor. hoşgeldinizde takılıyor ve recevery menüsüne de girmiyor. takılıyor orda da .

tutku81

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yüklicem telefon hiç açılmıyor ve açılmadığı içinde bilgisayar telefonu görmüyor. ses açma kapamaya güç tuşuna basıyorum dolması için birşey açılıyor orasıda dolmuyor

Buğra

Buğra

Admin
Nasıl yüklicem telefon hiç açılmıyor ve açılmadığı içinde bilgisayar telefonu görmüyor. ses açma kapamaya güç tuşuna basıyorum dolması için birşey açılıyor orasıda dolmuyor

öncelikle bilgisayarınıza telefonun tüm driver yükleyin ve sonra telefonu açın o açılış animasyonunda beklerken sizde bilgisayara bağlayın telefonu bir süre bekleyin sonra telefonu çıkarın kapatin ve yeniden recovery yüklemesi yapın eğer olmaz ise söyleyin :)

tutku81

Üye
    Konu Sahibi
hiç biri olmuyor recoveryede girmiyor. bilgisayarda telefonu görmüyor

- - - Eklendi - - -

yardım edecek kişi yok mu

AHKE

AHKE

Üye
rom atman lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt