beyler yol hıkayelerını yazalım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
beyler yol hıkayelerını yazalım
arkadaslar yollarda mutlaka yasadıgımız gordugumuz duydugumuz garıp komık uzucu olaylar wardır hadı bunları yazalım :artı: ;;) :oke:

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
ılk hıkaye yada tanıklık benden gecen gun ayvalıga gıderken yenı kasa LPG lı 740 gordum ewet yanlıs okumadınız yenı kasa 740 ve LPG lı adam salakmıs heralde barı gıt 730 dızel al:))))))))))))))))))))))))

MobiLe_ManiA

Üye
ben jeep gördüm arkadaşım ya lpg li................... cherokie' ye adam lpg takmış....yanından geçiodum yürüyerek , alla allah dedim ne bunun içindeki bu siyah şey.bi baktım TÜP....lpg fln yazmıyor zaten camda .ama bagaj üstü kaplamyı kapatmayı unutmuş................

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
walla su gıbı benzın yakıyorlar ama lpg tkılırmı ya:)))ayrıva bı keresındede ıstanbula gıdıyorduk aılece ozmn araba renault 9 faırway 150-160 la gıdıyoz o araba ıcın hızlıydı yanı gercı 190 yapmıstık ama olsun normal yolda gıdıyoruz arkadan bı selektor bı baktım reno 12 eskılerınden ama herıfın kaputtan beyaz dumanlar cıkıyo adam gectı bızı sonra ılerıde adam benzıncıye cekmıs arabanın motoru patlatmıs motor ıflas:)))))))

seriFBurak

seriFBurak

Üye
izmir istanbul yolunda nerde ise 10 kere karsıdan gelenlerin hatalı sollaması yuzunden olumle burun buruna geldk.

alpole

Üye
Kocaeli den Muğlaya giderken Manisa da en fazla 40 ile gittik :lol2: :lol2:

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
nasıl oldu o ya???:)) baya hızlı gıtmısınız heralde 3-4 gunde warmısınızdır:)))))))))))))

a21a

a21a

Emekli Yönetici
otobüsteyim. duraktan yaşlı bir amca bindi ve bileti olmadığını söyledi zaten son durakta inecekmiş.
şoför bileti için yolculara sor dedi. yaşlı amca bunu anlamadı tabii otobüsün tam ortasına geldi. otobüse binebilirmiyim diye sordu.... :müzik:

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
comicccccc

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt