Beyler tereddütte kaldım.[P920 - P725]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FlaxLy

FlaxLy

Üye
    Konu Sahibi
Beyler tereddütte kaldım.[P920 - P725]
En başta lg optimus p920 almayı düşünüyordum. Sonra lg optimus 3d max p725'i gördüm kafam iyice dağıldı.

Lg optimus p920 seçme nedenim :

- HDMİ girişinin olması. Herhangi bir videoyu televizyona aktarıpda izleyebilirim. ( videolarda HDMİ girişine baktım ama farklı bir aparat gerekiyor heralde hdmi izlemek için ? )

- Herhangi videoları 3D'ye çevirebiliyor. ( Sitelerde böyle okumuştum. p725'de varmı ? )

Lg optimus 3ds max seçme nedenim :

- Nova ekrana sahip olması. ( Telefonun hatlarını belli etmiyor ya çok hoşuma gitti.)

- olumsuz yönü ise HDMİ girişinin olmaması.

Not : Birde android 2.3 sürümü ile gelmeleri beni biraz tedirgin etmeye başladı. Çünkü 4.0 sürümüne baktım da 2.3'den çok güzel duruyor. 4.0 güncellemelerini bu telefonlar alcak mı ?

Not2 : Birde LG Telefon ilk kez kullanacağım. Ve Android sürümünüde. Bu 2 telefondan birini alırsam ilk 3D'li telefona sahip olcam. Gözlüksüz olarak 3D verebilen telefonlar. Gözlüksüz diyorum bende şaşırdım bana o zevki verebilecek mi ? Gözümü yorar mı ?

3D yönünden alma diyorsanız Galaxy Nexus veya HTX one X gibi telefonlar. Başka önerebileceğiniz telefonlar var ise lütfen belirtiniz.

mtngln

mtngln

Üye
ben olsam galaxy nexus u tercih ederdi hem cok şık hem de ozelikleri hosuma gidiyo

gksl_can

Üye
bende p920 var kardeşim. 10 numara 5 yıldız telefon.. 6 aydır 1 tane sıkıntı çıkarmadı bana çok şükür... ama 3dmax in 3d derinliğinin daha iyi olduğunu duydum...

oylum61

Üye
3D max i tavsiye ederim ama P920 de güzel bende kullanıyorum ama illede güzel birşey istiyorsan 4X HD yani P880 i al derim.. 3D olayı bu telefonda yok ama görüntü kalitesi ve özellikleri yeter :D

Ocean258

Ocean258

Üye
Telefonda 3D olayı pek kullanışlı gelmiyor bana tabi tercih meselesi ama 4x HD bakmanızı öneririm.

technoshark

technoshark

Üye
p725 tasarım bakımından iyi bir cihaz, vede dönüştürme olaylarını telefonun içerisinden gerçekleştirebiliyorsun... 2D bir video yu 3D ye dönüştürebiliyorsun, HDMI çıkışı olmayışı dediğin gibi birazcık insanı tereddütte bırakıyor ama onunda çözümleri var diye biliyorum..

böyle birşeylerde kullanabilirsin :)

Ocean258

Ocean258

Üye
p725 tasarım bakımından iyi bir cihaz, vede dönüştürme olaylarını telefonun içerisinden gerçekleştirebiliyorsun... 2D bir video yu 3D ye dönüştürebiliyorsun, HDMI çıkışı olmayışı dediğin gibi birazcık insanı tereddütte bırakıyor ama onunda çözümleri var diye biliyorum..

aparat güzelmiş iş görür :)

FlaxLy

FlaxLy

Üye
    Konu Sahibi

Eğer böyle usb'yi HDMİ'ye dönüştürebiliyorsak. Düşünmeden 3d max alcam. Bunu nerden bulabilrim ? Görüntüyü felan normal HDMİ gibimi verecek ? :hmmm

Ocean258

Ocean258

Üye
sanırım p920 karar kılınmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt