Püf Noktası Beyler telefonu marshmallow a güncelleme yapacağım ama

Sponsorlu Bağlantılar

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
Beyler telefonu marshmallow a güncelleme yapacağım ama
Ya güncelleme yarıda kesilir net giderse ne olur, yada başka nasıl güncelleme yaparım sıkıntısız

Preloader

Preloader

Üye
Ya güncelleme yarıda kesilir net giderse ne olur, yada başka nasıl güncelleme yaparım sıkıntısız
Güncellemeyi indirirken internet gitse bir şey olmaz, internet geldiğinde indirmeye devam eder inince de yüklersin.

E5603 ile uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: kezban yenge
kezban yenge

kezban yenge

Üye
Hiçbir şey olmaz. Yalnız indirme tamamlandığında yükleme yaparken her ihtimale karşı şarj en az 50 olmalı ve de şarja takılı.

LG-D802 ile uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Preloader

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
Bir sıkıntı olmaz yani, bir de şunu sormak istiyorum 6.0 rom u ayrıca nerede indiririm stok rom atmak için ileride

Luck Star

Luck Star

Üye
Hiç bir sıkıntı olmaz diyenlerin başına bir şey gelmemiş anlaşılan. Telefon yazılımsal brick olabilir veya daha da kötüsü anakarta zarar verebilir. Yazılımsal brick zor da olsa çözebilirsin araştırarak diğeri zor.

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
korktum su an ne yapayım. wifi yok kı telden guncelleyecem

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Hiç bir sıkıntı olmaz diyenlerin başına bir şey gelmemiş anlaşılan. Telefon yazılımsal brick olabilir veya daha da kötüsü anakarta zarar verebilir. Yazılımsal brick zor da olsa çözebilirsin araştırarak diğeri zor.
Her zaman ihtimal vardır. Ne yani o zaman cihaza format bile atmayalım. O zaman o cihazı çöpe atalım 3310 alalım. Peh...

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
beyler ayrı oalrak nasıl ındırırm barı ole yapalım

Luck Star

Luck Star

Üye
indirmeden yüklemeye geçmez ki sen elektrik kesmemeye bak.

kezban yenge

kezban yenge

Üye
beyler ayrı oalrak nasıl ındırırm barı ole yapalım
Hocam en garantisi LG Pc Suite. Root- recovery konusunda tecrübeli değilseniz diğer yollara hiç bulaşmayın.

Cihazınızın modeli nedir?

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo a7000 hocam

Preloader

Preloader

Üye
İndirme sırasında internet kesilip dosya yarıda kaldığında genellikle indirdiği yerden devam ediyor ve indirme tamamlanınca dosya yeniden paketleniyor diye biliyorum, tabiki kesinlikle bir şey olmaz diyemem fakat benim başıma hiç böyle bir şey gelmedi yani indirme yarıda kalıpta yüklediğim bir çok rom oldu hrm OTA üzerinden hemde kendim flashladığım tabiki işi şansa bırakmamak gerek :)

E5603 ile uygulamasından gönderildi.

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
WİFİ YOK

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Türkiye için otadan güncelleme geldimi ???

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
sımdı guncelledım 6.0 oldu :)

• Beğen
Tepkiler: Preloader

Üst Alt