Beyler sizce ne yapmalıyım ?

• 13 Temmuz 2014
  • 436 Okunma
  • 12 Cevap

1. Arkadaşlar geçenlerde de konu açmıştım telefon alacağım android ve hangisini alıcam Bi,turlu karar veremedim tam lg g3 alıcam diyorum lg g3 prime çıkıyor iyi tamam sony alırım o zaman diyorum bu seferde z3 ün resmi görselleri ortaya çıkıyor ne yapıcam anlamadım siz bir tavsiye verin bütçe 2.500₺ ne yapmalıyım ?

Yazan: StartTheGame
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Hocam boyle beklersen bir sey alamazsin . :) cunku teknoloji oyle bir sey ki habire yeni seyler icatlar ivir zivir cikiyor . Konuya donersek bence z2 . Kamerasi bayagi iyi .

Samsung ile gönderdi
  3. lumia 920 güzel cihaz bi süre kullan iphone 6 çıkınca alırsın tabi fiyatı 3.000 tl olmazsa :)

Samsung ile gönderdi
  4. Böyle şeylere takılırsan telefon alamassın :D 3-4 markalar arka arkaya telefon çıkarıyorlar alacaksın bir tane kullanacaksın. Mesela ben note 4 bekleyemedim gittim note 3 aldım 2 sene falan kullanmayı düşünüyorum hiç olmadı 1 sene kullanır sonra bakarım duruma :D şu anki seçeneklerden aklına yatanı alacaksın yoksa sürekli yeni modeller kafanı karıştırır.

5. En temiz karar htc m8 :D zirt birt telefonda cikarmiyo :D

Nexus ile gönderdi
  6. htc al

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. lg g3 derim ben

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Lg G3 bence.

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Lg G3 32gb en mantıklısı bence

10. LG G3 en akıllıca fikir bencede sağ olun beyler:)

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Lg g3 derim bncede ama madem ole btcen var az bkle bnce o kadar para verrsin snra yeni bi amiral cikar gene icinde ukte kalir.bnim.gbi

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. note 3 almalısın ya da 4 u beklemelisin

Samsung ile gönderdi
  13. The slayer haklı arkadaşlar ben en iyisi LG G3 prime ı bekleyeyim sağ olun :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    bydeathhhone bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 22:06