Beyler beni acil aydınlatmanız gerek htc one m8

Sponsorlu Bağlantılar

frisby714

Üye
    Konu Sahibi
Beyler beni acil aydınlatmanız gerek htc one m8
Aldido adlı siteden gümüş renkte htc one m8 aldım.Bugün gene htc one m8 gümüş ilanı koymuşlar siteye ve benim aldığım fiyattan daha pahalı adamlara sordugum zaman tedarikçiyle alakalı dediler.Resimleride ekliycem bu arada aldığım ürün resmi distribütör garantili yazıyor.Kafam karıştı bir sitede aynı telefon 2 farklı fiyata bir bakın beyler n11 ya da gittigidiyor tarzı bir site değilki adamlar kendisi satıyor,hepsiburada gibi bir site.Daha kargoyu almadım sizin yorumlarınıza göre kargocudan geri yollıycam açmadan para iadesi alıcam.Buyrun resimler;
Burada 2. ve sonuncu telefon tamamen aynı ama fiyat farklı

ben bunu aldım işte adamlara sordum aldığım cevap sağ alt kısımda

ilgilenirseniz şimdiden saolun

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
hocam adamında söylediği gibi ürünü satan fiyatı siz aldıktan sonra fiyasaya göre degiştirmiştir. Siz aldığınızda ne kadarsa o kadar ödersiniz.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Site ne kadar güvenilir bilemiyorum fakat kendime zamanında xperia neo alırken siyahı 1000 TL, beyazı 970 TL falandı.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
ırkçı politika :ban:

foreverthe

foreverthe

Üye
Hocam site ne kadar güvenilir bilmiyorum ama siz aldığınızdaki parayı ödersiniz. Bu kadar para verdikten sonra biraz daha verip daha güvenilir yerden almak daha mantıklı bence :)

frisby714

Üye
    Konu Sahibi
yanlış anlaşıldım sitede hem benim aldığım fiyata hemde yüksek fiyata olanı var aynı renk ve aynı telefon anlam veremedim bir site aynı ürünü neden 2 farklı fiyata satar?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
yanlış anlaşıldım sitede hem benim aldığım fiyata hemde yüksek fiyata olanı var aynı renk ve aynı telefon anlam veremedim bir site aynı ürünü neden 2 farklı fiyata satar?
2 ayrı satıcı vardır

foreverthe

foreverthe

Üye
Hocam şuan baktım gümüş rengi 2058 TL gold rengi 2168 bazı telefonlarda renk farklılığından daha pahalıya satıyorlar yani sorun yok.
Hocam şuan baktım gümüş rengi 2058 TL gold rengi 2168 bazı telefonlarda renk farklılığından daha pahalıya satıyorlar yani sorun yok. Birde sanırım satıcılar yani sitenin telefonu aldığı satıcı farklı.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
site satmıyor ki telefonu farklı farklı kişiler ilan koymuş satıyor fiyatların farklı olması doğal bişey adam benim cihazım daha çok satılsın diye düşük fiyata koymuş olabilir eğer telefonda sıkıntı yoksa garantisinde falan güle güle kullanın ama içiniz rahat etmiycekse bence teknoloji mağzasından elden alın

frisby714

Üye
    Konu Sahibi
nasıl bu site kendisi satıyor diye biliyorum

sLeepLe

sLeepLe

Üye
tek bir satıcı yok sitede size yazılan mesajda da denildiği gibi tedarikci firmalar var bir kaç firma yani fiyat farkı bu yüzden oluyo

Üst Alt