beyler bana tavsiye edeceqiniz parfüm varmı tl limiti 120 ile 240 a kadr :D

Sponsorlu Bağlantılar

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Ben öneride bulunim istersen kadınlar için kullanıcaksan çilek kokusu kadınları kendine çeker hafif sert bir koku pisikolijman öteriteni sağlat toplumda ama hem sert hem çekici bir koku arıyorsan papatya losyonlu bir parfum vardı italyan adını hatırlayamıyorum çilekli sert yazıyordu üstünde 270 tl di

• Beğen
Tepkiler: Phobersus

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İsim lazım dostum .
İnternetten bir araştırayım bakalım . :)

• Beğen
arslansem

arslansem

Üye
O kadar parfüm limitin varsa Avondan git Meleğin söylediği speed den al alabildiğin kadar :ehe ben indirimdeyken 18'e falan almıştım.Hem kalıcı hem de güzel bence :ehe

• Beğen
Tepkiler: Phobersus ve Sidretül Münteha

Sidretül Münteha

Üye
Tamam Helena Hanım :) Yazıyı Ortalamak Alışkanlık Bende.Hem Üzülme Giden Parfüm Olsun Alırsın Yine.Önerdiğin Avon Parfümünü Denemedim Ama Güzeldir Umarım.

Bende senın gıbı cumlelerın bas harflerını buyuk yapardım ama Allahtan kurtuldum o illehten :ehe nadiren yapıyorum öle :D
Güzel denemelisin..
O kadar parfüm limitin varsa Avondan git Meleğin söylediği speed den al alabildiğin kadar :ehe ben indirimdeyken 18'e falan almıştım.Hem kalıcı hem de güzel bence :ehe

Yazııı renginn cokk carttt gözlerimm kamaştııı Semihhhhhhhhhh :aha:
Bakk iştee erkek adamıı biliyorr hangi kokunun güzell olduğunu yaaaa tebrık ederım senı valla :D :lol
O Parfumden bende kendıme almayı dusunuyorum :hmmm gercekten bayılıyorum o kokuya yaa şaşmaa o parfümden.

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
O parfümden Adana da var evde . Kalıcı değil bence . Kokusu gerçekten çok hoş , ona katılıyorum .
Ablam bu arada Avon temsilcisi . :)

En son Bomba diye bir parfüm almış , odama bırakmış . :ehe

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
essence var avondan o da cok hos

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Evet . En çok tutulan parfümlerinden biri o .

Arkadaşa mesaj attım . Jean Paul ya da Fahrenheit alacak . :)

• Beğen

Sidretül Münteha

Üye
Benım ve Semıhın söyledıgı parfumlerden sasmayın :aha:

Phobersus

Phobersus

Üye
Aslında Gucci Envy Gerçekten Güzel Parfümdür,Bir Zaman Sonra Kokusu Güzelleşir.Ama Tabi Doldurma Parfümden Net Bir Verim Alınmaz.

Vesselάm;3409316' Alıntı:

Bende senın gıbı cumlelerın bas harflerını buyuk yapardım ama Allahtan kurtuldum o illehten :ehe nadiren yapıyorum öle :D
Güzel denemelisin..

Denemeye çalışırım artık ama zor :)

• Beğen
Tepkiler: Sidretül Münteha

Sidretül Münteha

Üye
:lol

• Beğen
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
DiaBLoS™;3408552' Alıntı:
Gucci Envy doldurmasını hiç beğenmedim . Müthiş ağır geldi . Bugün geri iade ettireceğim . :)
Arkadaşlar ben fresh kokulardan hoşlanıyorum . Tavsiye edebilirseniz sevinirim . Farklı birşey istiyorum artık .
Alperenabim haklısın . Tabiki fark oluyordur . Askeriye de orjinal kullanılmaz be abim ne dersin . Yazık olmaz mı .? :)
Askerlikte değil orjinal traş kolonyası kullanırken bile çok sıkı dikkat etmen gerekebilir Alim :)
Benim zamanında beğenerek kullandığım fresh kokulardan tavsiye edeyim; Calvin Kein One ve Viktor&Rolf Antidote önerebilirim.

• Beğen
suat1111

suat1111

Üye
armani cıo tavsiyem

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Joop - Jump ve Calvin Klein - One kokularını aldım . Gerçekten 10 numara diyebilirim .
Joop - Jump kokusunu daha önce kullanmıştım . Özlemişim kokusunu . :)

• Beğen
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
DiaBLoS™;3434629' Alıntı:
Joop - Jump ve Calvin Klein - One kokularını aldım . Gerçekten 10 numara diyebilirim .
Joop - Jump kokusunu daha önce kullanmıştım . Özlemişim kokusunu . :)
Evet yukarda da dediğim gibi CK One iyidir :cool

• Beğen
cehili

cehili

Üye
Vesselάm;3405892' Alıntı:
Bii Bayann Ağzındann :D

Herve Leger Mukemmel Kokusu Vardır… Fiyatı 43,20 Avon Dergılerınden Bakabılırsın Suan Indırımde 72,00 Fitayı İle 43,20 Tl e düşmüştür.. Çekici Narenciye Kokuları, Zengin Baharatlı ..
Sloganı; Bırakınnnn Cazibee Tümm Benliğinizi Sarsınnn :ehe

Enn Güzelll Parfümm Şuu Beni Benden Alann O Kokuu Hepp Burnumda… Speet EDT Buda Avonda Vardır Bunun Fitayıda Düştü Şımdılıkk Acayippp Kıskırtıcı Kokusu Var Yaa Mukemmel !
Slogan; Enerjik, Kalııcı, Canlı Koku ve Kışkırtıcı :D

Speed sevgilim almıştı harbi güzel yani öneririm :ehe

• Beğen
emree17

emree17

Üye
david off game , calvin klein one, hipnoz

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye

bunun kokusu cok hos
azcık tras sonrası sürülen losyonu andırıyo .d

bunu da tek gecerım
ben de kullandım hatta okadar bayıldım kokusuna :ehe:

Okeanus

Okeanus

Üye
Hugo boss- energise kullanıyorum. Tavsiye ederim.
hugo boss - element de güzel.
Calvin klein euphoria da güzeldir

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

aydnzara

Üye
Dınlop:oke:

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

Üst Alt