Beyler 2 saat önce Media Markete gittim Ve Htc!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Beyler 2 saat önce Media Markete gittim Ve Htc!
Beyler 2 saat önce Media Markete gittim ve Htc nin yeni cıkan telını gördum ısmını hatırlamiyorum ama fiyati 1.850 tl idi yeni cıkmış ilk defa göruyorum az kurcalim dedim bir program vardi hava durum programı cok fena hoşuma gitti bunun symbıanı yokmu acaba bır bılgınız varmı?

Program videosu burada;

[video=youtube;uNuuTsBo-vc]http://www.youtube.com/watch?v=uNuuTsBo-vc&feature=related[/video]

idris-tolar

idris-tolar

Üye
hayır yok ..

kopyası var sbp weater die..

zaten htc yi alınır yapan tek şey sense arayüzü...

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Programı pek sevmedim. Telefon güzel duruo ama.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeşimya cok degişik widget ve programları var buda telefonu coşturuyor

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
hayır yok .. kopyası var sbp weater die.. zaten htc yi alınır yapan tek şey sense arayüzü...

belki birde beats audio desteği.

ben şahsen artık iyi müzik dinlemek istiyorum.

yeni gelecek beats audio destekli cihazlarını çok merak ediyorum.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
htc sensation xe yi mi diyorsun

trontr

Üye
ne bu hava durumu çılgınlığı ya. öyle görününce kesin tutuomu:D nasıl bir zevk verio size anlamadım. googledan bakarım geçerim ya.

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
ne bu hava durumu çılgınlığı ya. öyle görününce kesin tutuomu:D nasıl bir zevk verio size anlamadım. googledan bakarım geçerim ya.

:D öyle deme ya görsel bir tatminlik sağlıyor :)

SilentOne

SilentOne

Üye
arayüz baya güzelmiş

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi

Kardeşim birde elıne alda gör şehir degişiyorsun ona göre hava durumu gelıyor cok manyak birşey yapmışlar :D

Nokiada anca bizi kandirsin yok belle cıkcak yok carla cıkcak yok arayüzler degişcek nokianın yaptıgı anca bu kadar olur

----------Eklendi @ 23:08:35 ---------- Yazıldı @ 23:07:44 ----------

htc sensation xe yi mi diyorsun

Galiba kardeşim herhalde xe di

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Kardeşim birde elıne alda gör şehir degişiyorsun ona göre hava durumu gelıyor cok manyak birşey yapmışlar :D

Nokiada anca bizi kandirsin yok belle cıkcak yok carla cıkcak yok arayüzler degişcek nokianın yaptıgı anca bu kadar olur

----------Eklendi @ 23:08:35 ---------- Yazıldı @ 23:07:44 ----------

Galiba kardeşim herhalde xe di

Telefon harika yazın ondan almayı düşünüyorum alabilirsem

n000k

n000k

Üye
xe mükemmel bir tel bana göre..sense ara yüzüne ise hiçbir laf söylenemez..kısmet olursa bu yaz alıcam.multimedya teli olarak lanse edildi.onda müzik dinlemek ne zevkli olur he!!! :)

polluxea♪

polluxea♪

Üye
htc süper ötesi ya...2-3 aya kadar One-X alcam bende cıkmasını beklyorum :) tegra3 4 cekirdek işlemci var makinede ya :D

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
dehşet birşey mis bu htc

hellord

hellord

Üye
varya sanki tarlada sebze yetiştiriyonuz hava durumuyla millet kafayı yemiş :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Xe modelini bilmiyorum ama sensation alacaklar dikkat etsinler toz problemi kronikmiş 10 günlük telefon serviste şu an.Ekranın iç kısmı tozlarla doldu hemde kılfının içinde :(

[alikan]

[alikan]

Üye
HTC kullanmayan arkadaşların hava durumu animasyon olayını aşağılamaları normal çünkü Nokia'nın symbian da böyle birşey yapması imkansız, yani canlı olarak telefonlarında böyle bir animasyonu göremedikleri için telefona kattığı hoşluğu bilememeleri doğal. Bu video sadece programın içinde ki hava durumu geçişlerini göstermiş. Tuş kilidinden çıktıktan sonra ki hava durumunun ana ekranda yine animasyonlu olarak gelmesi ve saatin üzerinde de olması gayet hoş bir özellik. Tabi ki HTC'nin en büyük özelliği Sense arayüzünün en başarılı android arayüzü olması ve bu hava durumu olayı da pek tabi ki sense'i sense yapan özelliklerden sadece biri. Yakınlarınızda Sense 3.0 ve üstü bi HTC modeli kullanan varsa Symbian'ın hiç göremeyeceği canlı duvar kağıdı olayına da bakmasını tavsiye ederim veya youtube dan video izleyebilirler. Erişemeyen arkadaşların ne yapcaz sanki bunu, sanki bu ne işinize yarayacak demelerini doğal karşılıyorum.

• Beğen
Tepkiler: n000k
Symbianize

Symbianize

Üye
Htc zaten sadece telefon ve tablet geliştirdigi için güzel şeyler ortaya koyuyor evet hava durumu pek lazımmı bilemem ama arayüz olarak galaxylere huwaei lere fark açar tabi fiyatlar biraz tuzlu ama o telefonu alırsanız sıkılmadan 4 sene kullanırsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt