Beykoz Üniversitesi (Lütfen Bir Bakın)

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
2-3 kere konu açtım bu alana hiç cevap alamadım :) Bu sefer acil destek lazım. Ek tercih olarak yazabileceğim tek yer Beykoz Üniversitesi imiş (YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ) .İstanbul'da başka bir üniversiteden tanıdığım öğretim üyesi "Kargocuların açtığı okul , lojistik alanında iyiler de gerisi derleme toplama tavsiye etmem " dedi . Ama neye göre dedi eğitim kadrosunu tanır mı bilmem . Bu konuyu cevapsız bırakmayın lütfen okuyan varsa özellikle bir fikir bekliyorum malum ek tercihlerin süresi kısıtlı . 1 sene hazırlansam da yazılım yazacağım . Buraya gidip yatay geçiş de yapabilirim bildiğiniz kısımlarda bilgi veriniz :)
 
  • Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
güncel
 

Benzer Konular

greenmile
Cevap
1
Görüntüleme
595
Esendağlı
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
708
Doğuş Pertez
Frat99
Cevap
10
Görüntüleme
2K
Mustafa Dümen
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt