Beykoz Spor Uşakta

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Beykoz Basketbol takımı Uşak Belediye Spor’un Muratbey Peynirleri ile ortaklaşa düzenlediği İkinci Geleneksel Muratbey Basketbol Turnuvasına katılmak üzere bugün Uşak’a geldi.
Üç gün sürecek olan turnuvada Beykoz sırasıyla İzmir Gelişim Koleji, ev sahibi Uşak ve Konya Selçuk Üniversitesi takımlarıyla karşılaşacak. Sarı Siyahlı takımının koçu Gencer Baytimur; “Uşak Belediye Spor’un davetlisi olarak Uşak’ta bulunmaktan son derece mutluyuz. Kendilerine böyle bir turnuvayı organize ettikleri ve bizi de davet ettikleri için teşekkür ederiz. Burada İkinci Lig’in iddialı takımlarıyla maç yaparak lig öncesi son hazırlıklarımızı tamamlayacağız. Turnuvaya katılan bütün takımlara başarılar diliyoruz.” dedi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt