Beşiktaş'ta yaprak dökümü sürüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Beşiktaş'ta yaprak dökümü sürüyor
Beşiktaş'ın tecrübeli savunma oyuncusu Egemen Korkmaz, geçen sezon yaptığı sözleşmenin feshini istediğini yönetime iletti.

Hürriyet'te yer alan habere göre, Beşiktaş yönetimi, mali sıkıntıları çözmek için yıllık ücretlerinde inidirime gidilmesi için oyuncularıyla teker teker görüşüyor. Son olarak Egemen Korkmaz ile görüşen Beşiktaşlı yöneticiler, yılda 1 milyon 250 bin TL garanti ücret alan ve maç başına 25 bin avro alan savunma oyuncusunun indirime sıcak bakmadığı belirtildi.

Alacaklarından dolayı ortaya çıkan sorunları gündeme getirmediğini söyleyen Egemen, "Birçok takım beni isterken ben fedakarlık yapıp buraya geldim. Profesyonel bir futbolcu olarak geçen sezon yaptığım sözleşmenin feshini istiyorum. Çünkü ben fedakarlık yapıyorum ama siz benden ücretimde indirime gitmemi talep ediyorsunuz. Öneriniz için teşekkür ederim ama ben bonservisimi istiyorum." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ta oyuncularla görüşmeler devam ederken, son olarak Ekrem Dağ, Filip Holosko, Simao Sabrosa ve Roberto Hilbert gibi oyuncuların menajerleri İstanbul'a çağrıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...