Beşiktaşta şok iddia

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Beşiktaşta şok iddia
Beşiktaş’ta şok iddia... Bel ağrılarını şikayet ederek Konya’ya gitmeyen Goncalves Da Silva Ailton’un durumunun bir hayli farklı olduğu ileri sürüldü. Pazar günü Konyaspor ile oynanan Süper Lig maçında bir çok pozisyonda kendisine pas atmayan İbrahim Akın’a çok sinirlenen Brezilyalı yıldızın, bu nedenle kupa mücadelesinde forma giymek istemediği iddia edildi. İhmal söylentileri nedeniyle Sambacı’nın sağlık durumu hakkında bir araştırma başlatan yönetimin, ilginç bilgilere ulaştığı kaydedildi.

İşte raporlar...
Doktorların, Ailton hakkında verdiği rapor şöyle: “Belinde çok hafif ağrıları vardı. Ancak ne idman yapmasına ne de maç oynamasına engel değildi. Zaten bu duruma rağmen pazar günü tam kapasiteyle oynayabilmişti.'' Teknik heyetin görüşü de şu: “Ailton’un uyarıları sonrasında İbrahim Akın’ı uyardık. İbrahim de hatasını kabul edip özür diledi. Ailton bize belindeki şikayeti söyledi ve kadroya almadık.'' Bu gelişmeler sonrası yönetimin Brezilyalı golcüden savunma isteyeceği bildirildi.

Hayret yaa! Bu konulardaki hassasiyetiyle beğeni toplayan BJK yönetimi bu adama nasıl bu kadar dayanabiliyor, anlamıyorum...

Salihyet

Salihyet

Üye
amma pişkin adammış ha(konuyu yeni gördüm :) )

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
tipik bir yabancı klasigi...

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
zaten ben bu adamı baştan sevmemiştim bi de ailton 2.5 appiah eder deniliyodu... :haha:

( bu arada ben bir galatasaray lıyım )

Nike

Üye
Ailton yaşlı futbolcu yaşlı futbolcudan ne beklenirki

Caine

Caine

Üye
aga yaşla alakası yok ki bu adam bunu hep yapiyor ;)

levelman92

Üye
bence ylanda olabilir :wacko:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Adam gidiyor ben ne yalanı.. :ehe:

abuvice

abuvice

Üye
Yabancılar böyle zaten..

kingenes

kingenes

Üye
nedir bu beşiktalın yabancılardan çektiği?başka takımlarda ii oynuyolar bize gelince illa bi hastalıkları çıkıyo offfff off

ilyas71

Üye
Suç bence yönetimde. Sırf para için Carewi gönderip yerine ala ala kısa boylu, 32 yaşında, sabıka listesi kabarık ve 3 milyon bonservis bedelli bir futbolcuyu getiriyorsan sonucu böyle olur.

sebofb090

sebofb090

Üye
zuhahahahah bundan sonra hep aynı taktik

darkred

darkred

Üye
bencede yönetim işini iyi yapamıyor serdar bilgili olsaydı böle olmazdı ama bjk liler kendileri kaşındı.serdar bilgili kulübü süper yönetiyordu.ama bjk taraftarı tribünlerde adamın 7 sülasine küfür edince oda dayanamdı tabi.şimdi sürünüoz walla

sambadisakkarit

Üye
Şimdi bakın; Galatasaray futbol takımını 100. yılında şampiyon yapamayan bir başkan ve yönetim görevine devam ederken, Beşiktaş'ta 100. yılında futbol takımını şampiyon yapan başkan ve yönetim görevinden ayrılıyor. Bu ne yaman çelişkidir?!

Galatasaray'da başarısızlık istikrar olmuş durumda. Beşiktaşta'da aynı sorun baş gösteriyor. Serdar Bilgili zamanında yönetimin hesaplı davrandığını düşünüyorum. Mali açıdan rahatlandığı zaman başarı zaten gelecektir. Ama şu federasyon yok mu şu federasyon... Borçlu kulüpleri ligte barındıran federasyonun başının altından çıkıyor bunlar. Takımlar borçlandıkça borçlanıyor... Olacak iş değil...

Nicolas_Anelka

Üye
aıltonun sikayeti ibrahimden pas alamamsı ama aldıgı paslarıda iyi kullandığı söylenemez takım içinde huzursuzluk cıkarıyo bu adamın amacı takımdan ayrılmak gecen günlerde klebersona neler dediğini tüm türkiye gördü ben bu sözleri saka olarak degerlendirmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...