Beşiktaşta Rekor Ceza.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Beşiktaşta Rekor Ceza.
Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, Sivasspor maçında kırmızı kart gören Brezilyalı Ailton ile Koray'a rekor para cezası verdi.

Yönetici Fikret Ercan, yönetim kurulu toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, Sivasspor maçının 24. dakikasında kırmızı kart gören Ailton'a 100 bin dolar, son dakikada kırmızı kartla cezalandırılan Koray'a ise 30 milyar lira ceza verdiklerini söyledi.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu demektir yönetim ailtonu takımdan kaçırmak istiyor..

slayer

Üye
offf.... Geçen sezon kötüydü.. Bu sezon dahada kötü oluyor/olacak...
Bu vatandaşta işe yaramadı yollanmaya çalışılıyor..

Salihyet

Salihyet

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Nov 28 2005, 09&#58;35 PM) [post=216769]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bu demektir yönetim ailtonu takımdan kaçırmak istiyor..
[/b][/quote]

Aynen öyle

Caine

Caine

Üye
ailtonda kendisi bile bile bu cezaları istiyor. de hadi allah yolunu açık etsin

ibonline

ibonline

Üye
herkes hak ettiğni alıyor
bunu hak etti

useless84

Üye
ailton daha fazlasını hakediyor

canturk

canturk

Üye
DAHA FAZLASINI VERMELERİ GEREKIRDI AZ BILE CEZA VERMISLER

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bence Ocak ayında Ailton&#39;a Bye Bye..

ilyas71

Üye
Beşiktaş Ailtonu devre arası gönderse bile Ailtonun bonservisi için ödediği parayı kurtaramaz. Beşiktaşta kalsa ayrı bir dert. Bu durumun en büyük sorumlusu yönetimdir bence. Carew in gönderilmesi de, Ailtonun getirilmesi de yönrtimin kendi başına aldığı kararlar. Rıza Çalımbayın başarısız olmasının en büyük nedeni de bu.

sambadisakkarit

Üye
Rıza Hoca&#39;ya teknik direktör gibi değil de takımın eski bir oyuncusuymuş gibi davranan yönetime başarısızlık haktır. Olan Beşiktaş taraftarına oluyor. Üç sezondur liderlik için yarışamayan bir takım seyrediyorlar.

Beşiktaş&#39;ın borçlarının arttığı söyleniyor. Umarım sonları Galatasaray gibi olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt