Beşiktaşlı Taraftarlar 'Türkiye Laiktir, Laik Kalacak' Sloganı Attı

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Zaten Nerede Topluma Düzene Baş Kaldıran Bir Spor Takımı Varsa Ya Bursaspor Yada Bjkdir.Hiç Şaşirmadım Bununla Beraber Bu Şike Dönemlerinde Tsliler Onların Sahasına Gİtti Olay Çıkarttılar İyi Güzel Bu Sefer Polis Engel Oldu Bursada,Bursasporlu Taraftarlar Polis Arabalarını Yakıp Yıkmakla Kalmadı Yolları Terotistler Gİbi Kapattı Ateşe Verdi Vs. Daha Sonra Trabzonspor İle Maçları Vardı Trabzona Geldiler BU Seferde Orada Taşladıkları Sövdükler i Polisler Sayesinde Zar Zor Dişari Çıkarıldı Dikkatınızı Çekmek İstediğim Nokta İse Trabzonda TS Taraftarları Kamu Malına Yada Diğer Polis ARaçlarına Vsye Zarar Vermedi Bildiğim Kadarıyla Sadece Otobüsdü.Bununla Beraber Bu Özellikle Çarşi Grubu Bir Tane Siyasi Partinin Baskısında Olduğunu Düşünüyorum Devamli Pis Şeylerin Altından O Çıkıyor.Yİne Ayni Şekilde Çarşi Grubunun Polis Arabalarını Parçalaması Yakması Gibi Şeylerde Mevcut.Amma Ve Lakin En Büyük Kanıtı Gezi Parkı Eylemlerindedir.Sanırım İstanbuldan Buraya 11 Otobüs Filanmı Ne Geldi Çarşi Grubu Eylemler İçin Yine Aynı Şekilde OLaylar Çıkarttılar Kamu Malı Bir Sürü Polis Aracına Zarar Verdiler.Zaten Olay Sonrası Örgüt Üyesi Bana Göre Örgüt Gözaltına Alınmıştı En Son Hatırladığım Kadarıyla Olayları Düzenlemekten Dolayı Uzun Lafın Kısası Bana Soracak Olursanız Bu Bjk Taraftarı Birşeye A Deniyorsa Ona B Diyorlarsa A Kesinlikle Doğrudur :oke: Çünkü Hİçbir Zaman Doğrunun Yanında Olmadılar.

• Beğen
Tepkiler: phasan